Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
06-03-2017 09:16

"Azja Express 2" - Łukasz Jakóbiak i Marta Wierzbicka wezmą udział w show? Są pierwsze przecieki

Do rozpoczęcia drugiej edycji programu "Azja Express" pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz pojawiają się pierwsze informacje o tym, które gwiazdy mogłyby wyruszyć w podróż po krajach Dalekiego Wschodu. Wiele wskazuje na to, że w nowej odsłonie show zobaczymy m.in. Łukasza Jakóbiaka oraz Martę Wierzbicką. Spore szanse na udział w "Azja Express" daje się także Michałowi Pirógowi.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Azja Express 2" - Łukasz Jakóbiak i Marta Wierzbicka wezmą udział w show? Są pierwsze przeciekiŹródło: ONS.pl
d3tww15

"Azja Express" okazała się hitem jesiennej ramówki stacji TVN. Program systematycznie przyciągał przed telewizory sporą widownię i trudno się dziwić, że producenci show już przygotowują jego kolejną edycję. Jak donoszą plotkarskie media, w drugiej edycji wystąpią prawdopodobnie Łukasz Jakóbiak i Marta Wierzbicka.

Występ Jakóbiaka w "Azja Express" z pewnością byłby sporym medialnym wydarzeniem. Prowadzący internetowy program "20m2" wie bowiem, jak skupić na sobie uwagę opinii publicznej i wywołać wokół własnej osoby sporo szumu. W ostatnich dniach głośno było o jego udziale w słynnym programie Ellen DeGeneres. Dziennikarz chwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami ze studia amerykańskiego talk-show. Jak się jednak okazało, Jakóbiak wcale nie gościł u DeGeneres, a jedynie stworzył wizualizację jej programu.

Z kolei Marta Wierzbicka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd stacji TVN. Udział aktorki w "Azja Express" wydaje się zatem bardzo prawdopodobny. Mówi się także, że w wyczerpującą podróż wyruszą również Michał Piróg oraz Joanna Przetakiewicz. Plotkarska prasa rozpisywała się też o rzekomym udziale w show Natalii Siwiec, Michała Kwiatkowskiego oraz Piotra Stramowskiego.

d3tww15

Gdzie tym razem uczestnicy będą ścigać się o główną nagrodę? Pierwsze etapy "Azja Express 2" ulokowane zostały w Indiach. Ekipa programu wraz z uczestnikami wyruszy na nagrania już na przełomie marca oraz kwietnia. Premiera show odbędzie się jesienią. Nie wiadomo jednak, kto poprowadzi program. Ostatnio pojawiły się informacje, że z roli gospodyni show zrezygnowała Agnieszka Woźniak-Starak.

"Azja Express" to program, w którym uczestnicy wyruszają w parach na przeprawę po egzotycznych krajach Dalekiego Wschodu. W ciągu dnia mogą wydać na jedzenie oraz nocleg maksymalnie 1 dolara. Po drodze na śmiałków czeka szereg wyzwań oraz zadań. Co dwa odcinki z wyścigu odpada drużyna, która jako ostatnia zameldowała się na mecie danego etapu. Zwycięzcami pierwszej edycji "Azja Express" zostali Michał Żurawski oraz towarzyszący mu Ludwik Borkowski.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3tww15
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tww15
d3tww15