Trwa ładowanie...
17-08-2015 10:36

"Aż po sufit": Małgorzata Foremniak musiała zmierzyć się sama ze sobą

"Aż po sufit": Małgorzata Foremniak musiała zmierzyć się sama ze sobą
d1tlymz
d1tlymz

Małgorzatę Foremniak jesienią będzie można oglądać w nowym serialu TVN oraz programie "Mam talent!". Aktorka wraca też na duży ekran - na listopad planowana jest premiera thrillera "Czerwony pająk", w którym zagrała główną rolę.

Małgorzata Foremniak ma za sobą kilka trudnych lat. Odkąd zrezygnowała z roli dr Zofii Burskiej w serialu "Na dobre i na złe", przestała pojawiać się na małym ekranie. Gościnnie zagrała jedynie epizodyczne wątki w "Prawie Agaty" i "O mnie się nie martw". Propozycje filmowe także przestały przychodzić. Ostatni obraz, w którym można ją było oglądać, to "Och Karol 2" nakręcony w 2011 roku. Od jesieni tego roku aktorka wraca jednak na mały ekran. Na antenie stacji TVN w każdy wtorek będzie można oglądać serial "Aż po sufit" z jej udziałem.

- Ten serial jest o życiu, które ma blaski i cienie. Mam nadzieję, że widzowie go polubią, bo będą tam bardzo ciekawe historie, fajni bohaterzy i dobrzy aktorzy - mówi Małgorzata Foremniak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Serial opowiadać będzie o rodzinie Domirskich, która przeżywa życiowe sukcesy i porażki. W rolach małżonków z 25-letnim stażem zobaczymy Edytę Olszówkę i Cezarego Pazurę. Foremniak wcieli się natomiast w postać Beaty, przyjaciółki głównej bohaterki. Jak sama mówi, jej postać to twarda kobieta z dużym poczuciem humoru i dystansem do rzeczywistości, która nad ciuchy i kosmetyki przekłada zamiłowanie do samochodów.

d1tlymz

- Pracuję razem z Joanną, jestem jej przyjaciółką, czyli jestem przy niej w różnych sytuacjach życiowych. Jestem po prostu jak każdy przyjaciel gdzieś z boku i nieustannie ją wspieram, czasem muszę ją też ochrzanić, bo jest za bardzo opiekuńcza wobec swoich dzieci - mówi Foremniak.

(fot. AKPA)

Aktorka wie z doświadczenia, jak bardzo tacy przyjaciele są w życiu potrzebni. W ciągu ostatnich kilku lat straciła rodziców i była prześladowana przez stalkera. Zapewnia, że w trudnych chwilach przyjaciele nie zostawili jej samej sobie.

d1tlymz

- Zawsze był ktoś blisko, kto podał mi rękę. Ale myślę, że w tych najtrudniejszych momentach musiałam się zmierzyć sama ze sobą. I to jest największe wyzwanie, ale przynosi też najwięcej korzyści, bo człowiek staje się silniejszy - wyznała gwiazda.

"Aż po sufit" to niejedyny serial, w którym pojawi się aktorka. Zagra także w obrazie "Zakład", który zastąpi "Ranczo" w wiosennej ramówce TVP. Jeszcze w listopadzie tego roku będzie miała także miejsce premiera filmu kinowego z udziałem Foremniak. "Czerwony pająk" to thriller opowiadający historię seryjnego mordercy z lat 60. XX wieku. Aktorka będzie także nadal jurorką w programie "Mam talent!", do którego niedawno zakończyły się castingi.

- Jest dużo kompletnie nowych propozycji, nowych talentów. Dużo śmiesznych rzeczy, są oczywiście także kosmici, jak zawsze, ale oni są potrzebni w tym programie, jest dużo wzruszających momentów i bardzo dobrych, prawdziwych ludzkich historii - mówi Małgorzata Foremniak.

d1tlymz

Aktorkę można też oglądać na deskach Teatru 6. piętro i Och-Teatr. Występuje m.in. w sztuce "Central Park West".

(fot. AKPA)

d1tlymz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tlymz