Trwa ładowanie...

"Aż po sufit!": Edyta Pazura o serialu, w którym jej mąż gra główną rolę

Share
"Aż po sufit!": Edyta Pazura o serialu, w którym jej mąż gra główną rolę
Źródło: AKPA
d281jju

Na ekranach zadebiutowała nowa produkcja stacji TVN - serial *"Aż po sufit". W głównych rolach zobaczyć możemy Edytę Olszówkę i Cezarego Pazurę. Aktor miał w końcu okazję zaprezentować przed kamerami swoją mniej znaną stronę. W wywiadzie dla Wirtualnej Polski, żona artysty, Edyta Pazura, wyznała, co sądzi sądzi o występie ukochanego.*

Cezary Pazura wciela się w serialu w postać Andrzeja Domirskiego, mężczyzny z 25-letnim stażem małżeńskim i ojca dorosłych już dzieci. Aktor zdradził, że bardzo zabiegał o rolę w nowej serii TVN. Aby dołączyć do obsady, trzykrotnie brał udział w castingu. Serialowa gwiazda cieszy się, że postać, którą gra, nie ma w sobie żadnych elementów komediowych.

Sam zainteresowany robi wszystko, by zmienić swój wizerunek. Chce zerwać ze stereotypem żartownisia i błazna, który przylgnął do niego po roli w serialu "13 posterunek". Najwyraźniej mu się to udało.

d281jju

Jak wyznała jego żona, parokrotnie była zaskoczona oglądając męża na ekranie. Edyta Pazura zdradziła przy okazji, jak spędza z mężem wolne chwile oraz to, jak jej życiowy partner zareagował na pierwsze odcinki serialu ze swoim udziałem.

Jeżeli jesteście ciekawi, co ujawniła w rozmowie z Wirtualną Polską, koniecznie zobaczcie zamieszczony powyżej klip.

d281jju

Podziel się opinią

Share
d281jju
d281jju