Artur Orzech trzyma kciuki za Rafała Brzozowskiego. "Nigdy nie zamierzam krytykować naszych wyborów"

Artur Orzech będzie kibicował Rafałowi Brzozowskiemu na Eurowizji
Artur Orzech będzie kibicował Rafałowi Brzozowskiemu na Eurowizji
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. MBC

28.04.2021 16:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Artur Orzech w nieprzyjemnych okolicznościach rozstał się z TVP. Bronił go potem w mediach Rafał Brzozowski, który miał z nim dobre relacje. Dziennikarz przyznał, że będzie wspierał go podczas Eurowizji.

Artur Orzech pożegnał się w marcu z TVP, kiedy to nie stawił się na nagraniach jednego z odcinków "Szansy na sukces". Praktycznie pewne jest, że nie skomentuje majowego konkursu Eurowizji. Przy imprezie pracował przeszło 30 lat. Dziennikarz zamierza rozwijać swój kanał YouTube.

Wiadomo też, że nie zamierza wracać do TVP. - Moi studenci z SWPS przekonali mnie, że internet to przyszłość i tam zamierzam spełniać się jako dziennikarz. Profil na YouTube to początek i tak zamierzam komentować Eurowizję - mówił w rozmowie z Pomponikiem Artur Orzech.

Polskę na Eurowizji będzie reprezentował Rafał Brzozowski, z którym Orzech był w dobrych relacjach w pracy. Sam artysta niedawno bronił go, choć nie zagłębiał się w szczegóły konfliktu dziennikarza z władzami stacji. - Artur był zawsze głosem Eurowizji i moim kolegą, więc jest to przykra sytuacja - przyznał.

Orzech będzie za to kibicował Brzozowskiemu w czasie konkursu. Co roku wspiera polskich artystów na Eurowizji, niezależnie od prezentowanego od nich gatunku muzycznego i własnych upodobań.

- Uprzedzam, Rafał Brzozowski to fajny facet. Nigdy nie zamierzam krytykować naszych wyborów. Zawsze wspieram Polskę - powiedział Orzech.

Tegoroczna Eurowizja odbędzie się w dniach 18-22 maja w hali Ahoy Arena w Rotterdamie.

ZOBACZ TEŻ: Sukcesy Polski na Eurowizji

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także