Trwa ładowanie...
drovls6

"Arrow": Polska premiera 1. sezonu już 15 października!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Arrow": Polska premiera 1. sezonu już 15 października!
(Universal Channel)
drovls6

Kolejny nietuzinkowy bohater wkracza na antenę Universal Channel. Już 15 października stacja rozpocznie emisję nowego serialu akcji zatytułowanego *„Arrow”. Jest to współczesna historia superbohatera znanego z komiksów wydawnictwa DC Comics. W ciągu dnia mężczyzna prowadzi życie beztroskiego kobieciarza, pod osłoną nocy zaś, całkowicie zmienia swoją tożsamość. Emisja kolejnych odcinków w każdy wtorek o godzinie 22:00.*

Po 5 latach od katastrofy morskiej, uznany za zmarłego miliarder-playboy Oliver Queen (Stephen Amell), zostaje odnaleziony na jednej z bezludnych wysp Pacyfiku.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29717,title,Arrow,serial.html )**

drovls6

Kiedy wraca do domu, jego rodzina i bliscy zauważają, że Oliver bardzo się zmienił. Mężczyzna próbuje pojednać się z najbliższymi, szczególnie ze swoją była dziewczyną Laurel (Katie Cassidy) i powrócić do normalnego życia. Oliver ukrywa jednak prawdę o człowieku, którym się stał, chcąc jednocześnie odkupić winy z przeszłości. W tajemnicy przed wszystkimi, tworzy swoją drugą tożsamość – bohatera walczącego ze złem pod osłoną nocy o pseudonimie Arrow. Jednak ojciec Laurel, detektyw Quentin Lance, jest zdeterminowany, aby aresztować superbohatera. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że ta zakapturzona i tajemnicza postać to w rzeczywistości Oliver Queen.

W rolę głównego bohatera wcielił się Stephen Amell znany dotąd z takich produkcji, jak „Justice for Natalee Holloway” czy „Na ostrzu 4: Ogień i Lód”. Można go było również oglądać w serialach „Jess i chłopaki”, „Pamiętniki wampirów” oraz „CSI Kryminalne zagadki Miami”. W 2007 roku zdobył nagrodę Gemini dla Najlepszego Aktora za gościnną rolę w serialu ReGenesis. Piękną dziewczynę Olivera zagrała Katie Cassidy, która popularność zyskała dzięki występom w filmach „Zabij dla mnie”, „Koszmar z ulicy Wiązów”, czy „Uprowadzona”. Na ekranie pojawią się również m.in.: Colin Donnell („Pan Am”) David Ramsey („Dexter”), Susanna Thompson („Znamię”) czy Paul Blackthorne („The River”).

Premiera serialu *"Arrow" we wtorek, 15 października, o godzinie 22:00 na antenie Universal Channel.*

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29717,title,Arrow,serial.html )**

drovls6

Podziel się opinią

Share

drovls6

drovls6