Trwa ładowanie...
anna starmach

Anna Starmach o macierzyństwie: "Ależ ze mnie głupia matka"

Anna Starmach udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoim małżeństwie i macierzyństwie. Córka zweryfikowała jej wyobrażenia o byciu matką.

Share
Anna Starmach o macierzyństwie: "Ależ ze mnie głupia matka"
Źródło: East News, fot: Artur Zawadzki/REPORTER
d28wo9o

Jurorka "Masterchefa" powiedziała w rozmowie z "Twoim Stylem", że kluczem do sukcesu w związku jest posiadanie odrębnych zainteresowań:

- Sukces naszego związku z Piotrem polega na istnieniu osobnych terytoriów. Choć czasem staramy się przekonywać siebie nawzajem, że coś jest fajne. On świetnie zna się na kinie, robi nam listy filmów do obejrzenia, nie muszę się martwić ,że przegapię coś ważnego. Ja zachęcam go do otwarcia na nowe smaki.

Zobacz też: Najsmaczniejsza impreza w polskim show biznesie

Gwiazda przynała, że lubi trzymać się zasad i reguł, ale odkąd urodziła Jagienkę, w jej życiu pojawił się chaos:

d28wo9o

- Lubię zasady, reguły, porządek. Czuję się bezpiecznie, gdy znam granice. Dzisiaj mnie tak śmieszy, że życie brutalnie weryfikuje moje postrzeganie świata – urodziła się córka Jagienka i "rozwaliła system". Nie ma już reguł, nic się nie da przewidzieć. Szaleństwo pojawiło się dopiero teraz.

Anna Starmach opowiedziała też o tym, że macierzyństwo jest czymś zupełnie innym, niż sobie wyobrażała. Córka sprowadza ją na ziemię:

- Gdy byliśmy na Teneryfie, bawiło mnie ubieranie jej w śliczne ubranka, a ona wolałą być tylko w pieluszce. Po kilku dniach stwierdziłam: ależ ze mnie głupia matka, dziecko jest szczęśliwe bez tych sukienek. Miałam instagramowe wyobrażenie o tym, jak powinno się ubierać dzieci, na szczęście zweryfikowałam je.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d28wo9o

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28wo9o
d28wo9o