Trwa ładowanie...
d4mf1w4

Anna Nowak-Ibisz poprowadzi nowy program. "Pani Gadżet erotycznie" od września w TVN Style

Anna Nowak-Ibisz jest niewątpliwą gwiazdą TVN Style. Do tego stopnia sprawdza się przed kamerą, że władze stacji dały jej kolejny program. Już od września prezenterka poprowadzi "Pani Gadżet erotycznie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Nowak-Ibisz poprowadzi nowy program w TVN Style
Anna Nowak-Ibisz poprowadzi nowy program w TVN Style (ONS.pl)
d4mf1w4

Anna Nowak-Ibisz od lat prowadzi program "Pani Gadżet" w TVN Style. Władze stacji postanowiły zaufać prezenterce i w związku z tym w nowej ramówce poprowadzi dodatkowo jeszcze jeden format. Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, będzie to "Pani Gadżet erotycznie".

ZOBACZ: Anna Nowak-Ibisz: "Jestem człowiekiem wychowanym na produktach najwyższej jakości"

W programie "Pani Gadżet erotycznie" Anna Nowak-Ibisz będzie sprawdzała przydatność gadżetów erotycznych takich jak flamastry do ciała, zmysłowa bielizna czy wibratory. Prowadząca przyjrzy się im zarówno pod kątem funkcji, bezpieczeństwa, jak i estetyki.

d4mf1w4

PRZECZYTAJ TEŻ: O udział w "Azja Express" prosił ją sam szef TVN-u. Anna Nowak-Ibisz odmówiła ze względu na syna

W programie będą też rozmowy z ginekologiami, którzy opowiedzą o najnowszych metodach antykoncepcji. Nowak-Ibisz nie będzie unikała trudnych tematów. Poprowadzi też rozmowy z seksuologami o najbardziej kontrowersyjnych tematach sfery erotycznej.

"Pani Gadżet erotycznie” ma być propozycją dla tych, którzy chcą świadomie podchodzić do tematu życia seksualnego. Premierę cyklu zaplanowano na 7 września. Będziecie oglądać?

PRZECZYTAJ TEŻ: Syn Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza zostanie gwiazdą internetu?

d4mf1w4

Podziel się opinią

Share
d4mf1w4
d4mf1w4