Trwa ładowanie...
d4mz3wu

Anna Lucińska też wystąpi w "Agencie"? Na dobre zadomowiła się w TVN

Anna Lucińska pokazała, że nie tak łatwo przypiąć jej jakąkolwiek łatkę. Gdy zaczynała pracę w porannym paśmie TVP, wielu widziało w niej nową ulubienicę prezesa. Tymczasem nieoczekiwanie przeszła do TVN i to tam dostaje co bardziej intratne propozycje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Anna Lucińska dostaje coraz lepsze zawodowe propozycje
Anna Lucińska dostaje coraz lepsze zawodowe propozycje (East News)
d4mz3wu

Znana z seriali "Malanowski i partnerzy" i "Na dobre i na złe" aktorka zabłysnęła w wiosennej ramówce Jedynki w porannym paśmie "Dzień dobry Polsko". Wróżono, że piękna prezenterka stanie się nową ulubienicą prezesa stacji. Tak się jednak nie wydarzyło, a jej kariera w programie trwała zaledwie jeden sezon. Zrezygnowała z pracy w TVP i przeszła do TVN Style. Tam od razu dostała własny program, "Pojedynek na modę". Jak dowiedziało się "Party", stacja szukała nowych twarzy, a Lucińska wyjątkowo się spodobała i pokazała, że ma potencjał na dobrą prezenterkę. Show polega na metamorfozach biorących w nim udział bliźniaczek.

Wygląda na to, że prezenterka zostanie w stacji na dłużej i jak wynika z ostatnich doniesień, szefostwo stacji planuje, by występowała też w głównym kanale. Co więcej, Lucińska podobno dołączyła do grona uczestników trzeciej edycji "Agent-Gwiazdy" i wyleci z nimi do Indonezji. Przypomnijmy, że jedną z gwiazd ma być też Ewelina Lisowska. Swój udział mieli potwierdzić już także Izabela Kuna, Patricia Kazadi, Ilona Ostrowska, Filip Chajzer i Mariusz Czerkawski. Zaproszenie do programu otrzymał podobno także Maciej Myszkowski, mąż Justyny Steczkowskiej. W rolę prowadzącej wcieli się ponownie Kinga Rusin.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4mz3wu

Podziel się opinią

Share
d4mz3wu
d4mz3wu