Trwa ładowanie...
d2zef1i

Anna Lucińska zamieniła TVP na TVN. Od razu dostała własny program

Miała być nową ulubienicą TVP, tymczasem sama zrezygnowała z pracy w stacji. Anna Lucińska wolała konkurencję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Anna Lucińska
Anna Lucińska (ONS.pl)
d2zef1i

Znana z seriali "Malanowski i partnerzy" i "Na dobre i na złe" aktorka zabłysnęła w wiosennej ramówce Jedynki w porannym paśmie "Dzień dobry Polsko". Wróżono, że piękna prezenterka stanie się nową ulubienicą prezesa stacji. Tak się jednak nie wydarzyło, a jej kariera w programie trwała zaledwie jeden sezon. Wiadomo już, że nie jesienią nie zobaczymy jej w TVP. Dlaczego? Powód jest prosty. Wybrała współpracę w TVN Style.

Zostanie tam gospodynią programu "Pojedynek na modę". Jak dowiedziało się "Party", stacja szukała nowych twarzy, a Lucińska wyjątkowo się spodobała i pokazała, że ma potencjał na dobrą prezenterkę. Show będzie polegało na metamorfozach biorących w nim udział bliźniaczek. W programie wystąpi dziesięć par sióstr, a modowi eksperci będą proponować im nowe stylizacje – jednej złożone z markowych strojów, drugiej – z ubrań z "sieciówek". Następnie podejmą decyzję, która z sióstr przeszła lepszą metamorfozę i wygra pojedynek.

– Największą radość sprawia mi to, że dziewczyny nie tylko będą mogły poczuć się lepiej, ale i wreszcie wyglądać inaczej niż siostra – powiedziała Lucińska na łamach "Party". Jesteście ciekawi jej nowego show?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2zef1i

Podziel się opinią

Share
d2zef1i
d2zef1i