Anna Korcz zamknęła biznes. Jaka była przyczyna?

Anna Korcz pożegnała się jednym ze swoich biznesów
Anna Korcz pożegnała się jednym ze swoich biznesów
Źródło zdjęć: © fot. Akpa

28.06.2022 18:43, aktual.: 28.06.2022 19:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Korcz poza byciem aktorką prowadziła także własną kawiarnię. Jednak okazuje się, że musiała ją zamknąć. Jeden z serwisów zapytał ją o przyczynę, lecz Korcz nie chciała odpowiedzieć.

Annę Korcz widzowie kojarzą przede wszystkim z serialu "Na Wspólnej", ale to aktorka, która ma na koncie także udział w filmach jak "Operacja Samum" czy "Chopin. Pragnienie miłości". Nie jest to jednak jej jedyne zajęcie. Aktorka od jakiegoś czasu jest też aktywna biznesowo. Jeszcze do niedawna można było odwiedzać jej warszawską kawiarnię "Moje Smaki. Anna Korcz", gdzie klienci mogli skosztować różnych zup, ciast lub przystawek.

Okazało się jednak, że lokal został zamknięty na stałe. Plejada spróbowała się dowiedzieć, jaka była przyczyna tej decyzji. Korcz jednak odmówiła podania jej, zapewniając przy tym, że jej mąż również będzie milczał w tej sprawie.

Inna sprawa, że Korcz prowadzi jeszcze inny biznes. Od kilku lat wraz z mężem rozwijają swój kompleks Zacisze Pomiechówek, w którym mają miejsce różne imprezy – chodzi m.in. o wesela czy komunie św.

- To jest pięć i pół hektara ziemi. Cały czas to funkcjonuje i prowadzimy tam bardzo duży biznes. Znajdują się tam plaża, ludzie regularnie przyjeżdżają na wesela, więc wszystko się kręci - powiedziała Plejadzie Korcz.

Przypomnijmy, że Korcz dwukrotnie wychodziła za mąż. Z pierwszym mężem, Robertem Korczem, rozwiodła się w 2003 r. Byli razem 14 lat. Mają dwie córki, Annę i Katarzynę. Z drugiego małżeństwa z Pawełm Pigoniem ma syna Jana. Pigonia aktorka poznała na planie "Na Wspólnej". Ukochany Korcz wypożyczał ekipie serialu auto, którym jeździł na planie filmowym partner serialowej Izabeli, czyli postaci, w którą wcielała się Korcz.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także