Anna Kalczyńska o swojej przyszłości w TVN. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Anna Kalczyńska od dłuższego czasu prowadzi "Dzień dobry TVN"
Anna Kalczyńska od dłuższego czasu prowadzi "Dzień dobry TVN"
Źródło zdjęć: © fot. Akpa

04.08.2022 11:53, aktual.: 04.08.2022 12:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po odejściu Edwarda Miszczaka chodzą słuchy, że "Dzień dobry TVN" zostanie odmieniony. Wśród prowadzących miałaby pojawić się nowe osoby. Pojawiły się też głosy, że Anna Kalczyńska wcale nie może się czuć pewnie w śniadaniówce. Prezenterka właśnie odpowiedziała na temat swojej przyszłości.

Anna Kalczyńska jest córką znanych aktorów, Haliny Rowickiej i Krzysztofa Kalczyńskiego. Nie ma raczej wątpliwości, że to właśnie po nich odziedziczyła miłość do kamery. Nigdy jednak nie chciała podążać ich śladem, stąd wybrała sobie zupełnie inną ścieżkę kariery. Będąc pasjonatką świata polityki, nauk społecznych i poliglotką, idealnie odnalazła się w dziennikarstwie. Najpierw tym newsowym w TVN24, a od kilku lat w roli prowadzącej śniadaniowy program "Dzień dobry TVN".

Po tym, jak Edward Miszczak przestał być dyrektorem programowym TVN, media zaczęły donosić, że w popularnej śniadaniówce TVN zajdą pewne zmiany, bo do programu dołączą Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Krzysztof Skórzyński. Nie są to jednak potwierdzone informacje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co więcej, pojawiły się informacje, że z programu ma zniknąć Anna Kalczyńska. Powodem mają być inne zobowiązania zawodowe. "Fakt" postanowił spytać prezenterkę, czy jest to prawda. Jej odpowiedź była krótka. - Zostaję w "Dzień dobry TVN" - powiedziała. Jej partnerem dalej pozostaje Andrzej Sołtysik.

Co ciekawe, przed Kalczyńską faktycznie pojawi się nowe wyzwanie. - Zaczynam kurs wystąpień publicznych i medialnych dla studentów anglojęzycznych na wyższej uczelni od nowego roku akademickiego - zdradziła.

Przypomnijmy, że Kalczyńska prywatnie jest żoną Macieja Maciejowskiego, który w 2020 r. odszedł z zarządu TVN. Para ma troje dzieci: Jana, Hannę i Krystynę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także