Trwa ładowanie...

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła! Pokazała zdjęcie z córką i mężem

Anita i Adrian niedawno świętowali drugą rocznicę ślubu. Nie mogli spodziewać się lepszego prezentu niż przyjście na świat ich kolejnego dziecka.
Share
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego małżeństwa" od 2 lat są małżeństwem.
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego małżeństwa" od 2 lat są małżeństwem.Źródło: East News
d1ngo2n

"Ślub od pierwszego wejrzenia" dla kilku par zakończył się wielkim sukcesem. Pary połączone przez telewizyjnych ekspertów przetrwały próbę czasu i do dziś stanowią szczęśliwe rodziny. Najlepszym tego przykładem jest Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak.

Nie dość, że do dziś trwają w zaaranżowanym małżeństwie, to jeszcze doczekali się już dwóch potomków. Do ich syna Jerzego właśnie dołączyła córeczka. Szczęśliwi rodzice podzielili się zdjęciem z porodówki w mediach społecznościowych.

Zobacz: "Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa. Uczestnicy programu założyli rodziny

Młodzi małżonkowie nie ukrywają, że druga ciąża wywróciła ich losy do góry nogami. Musieli szybko zdecydować się na przeprowadzkę do większego mieszkania i na nowo przeorganizować życie rodziny.

d1ngo2n

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno wspominała na InstaStory, że boi się braku fizycznej obecności męża podczas porodu z powodu pandemii. Wygląda jednak na to, że Adrian mógł towarzyszyć jej w szpitalu.

"Córeczko ‼️ Witamy na Świecie, cieszymy się, że jesteś już z nami❤️" - napisali szczęśliwi rodzice na Instagramie. Ich pociecha przyszła na świat porankiem 7 lipca. Gratulujemy!

d1ngo2n

Podziel się opinią

Share
d1ngo2n
d1ngo2n