RozrywkaAnita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skrytykowała Tomasza Barańskiego. "Występ poniżej poziomu"

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skrytykowała Tomasza Barańskiego. "Występ poniżej poziomu"

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skrytykowała Tomasza Barańskiego. "Występ poniżej poziomu"
Źródło zdjęć: © Instagram.com/ons.pl

10.12.2018 15:22, aktual.: 10.12.2018 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestniczka show TVN wytknęła Tomaszowi Barańskiemu brak profesjonalizmu. Nie szczędziła mu słów krytyki. Dostało się też Polsatowi, który według tancerki "wciąż daje te same twarze".

Najpiękniejsza Polka została wybrana. Tytuł Miss Polski 2018 i koronę zdobyła Olga Buława. Po ogłoszeniu wyników łzom szczęścia i uściskom nie było końca. Nie wszyscy jednak opuścili bankiet w Krynicy-Zdroju w szampańskim nastroju. Jedną z tych osób, które miały pewne zastrzeżenia była... Anita Szydłowska.

Uczestniczka 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nigdy nie ukrywała, że od 8 lat ma na swojej półce szarfę Miss Małopolski. Niedawno przyznała się też, że startowała w wyborach Miss Polski (niestety, bez większych sukcesów). W tym roku zasiadła na widowni, by wspierać jedną ze swoich koleżanek.

Po gali Anita postanowiła ocenić na InstaStory to, co zobaczyła na scenie w Krynicy-Zdroju. Najwięcej emocji wzbudził w niej wspólny występ tancerzy znanych m.in z "Tańca z gwiazdami" z kandydatkami do tytułu miss. Szydłowska, która sama jest tancerką i pracuje jako choreograf, wytknęła Tomaszowi Barańskiemu brak profesjonalizmu. Zarzuciła mu wiele błędów, na które jako zawodowiec nie mogła przymknąć oka.

Obraz
© Instagram.com

Oglądaliście? Anita miała rację?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (38)
Zobacz także