Trwa ładowanie...

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skrytykowała Tomasza Barańskiego. "Występ poniżej poziomu"

Uczestniczka show TVN wytknęła Tomaszowi Barańskiemu brak profesjonalizmu. Nie szczędziła mu słów krytyki. Dostało się też Polsatowi, który według tancerki "wciąż daje te same twarze".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skrytykowała Tomasza Barańskiego. "Występ poniżej poziomu"Źródło: Instagram.com/ons.pl
dmjywlz
dmjywlz

Najpiękniejsza Polka została wybrana. Tytuł Miss Polski 2018 i koronę zdobyła Olga Buława. Po ogłoszeniu wyników łzom szczęścia i uściskom nie było końca. Nie wszyscy jednak opuścili bankiet w Krynicy-Zdroju w szampańskim nastroju. Jedną z tych osób, które miały pewne zastrzeżenia była... Anita Szydłowska.

Uczestniczka 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nigdy nie ukrywała, że od 8 lat ma na swojej półce szarfę Miss Małopolski. Niedawno przyznała się też, że startowała w wyborach Miss Polski (niestety, bez większych sukcesów). W tym roku zasiadła na widowni, by wspierać jedną ze swoich koleżanek.

Po gali Anita postanowiła ocenić na InstaStory to, co zobaczyła na scenie w Krynicy-Zdroju. Najwięcej emocji wzbudził w niej wspólny występ tancerzy znanych m.in z "Tańca z gwiazdami" z kandydatkami do tytułu miss. Szydłowska, która sama jest tancerką i pracuje jako choreograf, wytknęła Tomaszowi Barańskiemu brak profesjonalizmu. Zarzuciła mu wiele błędów, na które jako zawodowiec nie mogła przymknąć oka.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Oglądaliście? Anita miała rację?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dmjywlz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmjywlz