Trwa ładowanie...
d19xlza

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" startowała w wyborach Miss Polski. Minęło już 8 lat, teraz pochwaliła się zdjęciami

W 2010 roku Anita Szydłowska ubiegała się o tytuł najpiękniejszej Polki. 20-latka miała już wówczas koronę Miss Małopolski. Śliczna blondynka konkurs ogólnopolski zakończyła bez wygranej - wówczas zwyciężyła Agata Szewioła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Anita Szydłowska to była Miss Małopolski
Anita Szydłowska to była Miss Małopolski (Instagram.com)
d19xlza

Osiem lat później uczestniczka show "Ślub od pierwszego wejrzenia", modelka i tancerka, postanowiła przypomnieć fanom o swojej przeszłości. Na jej InstaStory pojawiły się dwa zdjęcia ze zgrupowania dziewczyn, które wzięły udział w wyborach Miss Polski 2010. Szydłowska dawne sukcesy wspomina z sentymentem - może wróci do konkursów piękności? W tym roku pojawiła się na imprezie jedynie jako widz.

Anita Szydłowska Instagram.com
Anita Szydłowska (Instagram.com)

Szydłowska przez czas, który minął od pamiętnego konkursu niewiele się zmieniła. Nadal jest urodziwą, długowłosą, szczuplutką blondynką. Za to jej życie przewróciło się do góry nogami. I chodzi nie tylko o to, że w 2010 roku Anita była młodziutką studentką psychologii, podczas gdy teraz jest kobietą przed 30., która studia ma dawno za sobą i profesjonalnie zajmuje się tańcem.

Największy przewrót nastąpił, gdy kilka miesięcy temu zgłosiła się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". To tam sparowano ją z Adrianem Szymaniakiem, za którego w marcu 2018 r. Anita wyszła za mąż. Małżonkowie nie znali się wcześniej, a jednak ich związek trwa już od 9 miesięcy. Sądząc po instagramowych profilach zakochanych, uczestnicy show są ze sobą bardzo szczęśliwi.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d19xlza

Podziel się opinią

Share
d19xlza
d19xlza