Trwa ładowanie...
11-11-2011 19:12

"Aniołki Charliego": Kto zostanie nowym "Aniołkiem"? Rusza kolejny etap konkursu

"Aniołki Charliego": Kto zostanie nowym "Aniołkiem"? Rusza kolejny etap konkursuŹródło: ABC Network
d196s9f
d196s9f

Od listopada na kanale AXN oglądać można najnowszą serię *"Aniołki Charliego". Produkcja jest remakiem znanej dobrze polskim widzom serii z lat siedemdziesiątych. W związku z debiutem serialu zakończył się właśnie pierwszy etap konkursu "Jestem Aniołkiem – ale nie jestem święta" organizowanego przez telewizję AXN.*

Za nami faza naboru zgłoszeń kandydatek do tego, by zostać nową twarzą stacji. Jury, w skład którego wchodzą: Roma Gąsiorowska, Ewa Wojciechowska oraz Michał Figurski podczas specjalnego castingu wybierze siedem kandydatek na Aniołki AXN, które zakwalifikują się do następnej fazy konkursu.

Roma Gąsiorowska, spytana czym będzie się kierować wybierając dziewczyny do następnego etapu odpowiedziała:

- - Ponieważ moją pasją i drugim zawodem jest moda, będę zwracała dużą uwagę na wyczucie stylu, na oryginalne przedstawienie swojej osobowości. Będę również oceniać odwagę i bycie naturalnym przed kamerą.

d196s9f

Z kolei Ewa Wojciechowska będzie szukała dziewczyn przebojowych, z charakterem, z osobowością. Michał Figurski dziewczyn trochę zwariowanych.

Wybrana w ten sposób finałowa siódemka weźmie udział w czterech konkurencjach, w ramach których dziewczęta będą musiały wykazać się kreatywnością, sprawnością fizyczną, pokazać swój urok i czar osobisty.

Całość zmagań będzie można śledzić w internecie na stronie konkursowej www.axn.pl/jestemaniolkiem i Facebooku oraz na kanale AXN.

Wszyscy zainteresowani już od 14 listopada będą mogli głosować na swoje faworytki do tytułu Aniołka AXN za pomocą specjalnej aplikacji stworzonej na Facebooku dostępnej pod adresem apps.facebook.com/jestemaniolkiem.

d196s9f

Na głosujących czekają wspaniałe nagrody - telewizor Sony Bravia oraz aparaty fotograficzne. Laureatki konkursu - trzy dziewczyny z największą ilością głosów uzyskają tytuł Aniołka AXN, zostaną twarzą stacji! Prócz tego czekają na nie atrakcyjne nagrody rzeczowe, takie jak kosmetyki Mary Key o wartości 2 000 PLN oraz dwuosobowa wycieczka zagraniczna o wartości 10 000 PLN każda.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty na początku grudnia.

Zobacz także:

d196s9f

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

d196s9f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d196s9f