Ciężarna rolniczka pokazała zdjęcie w bieliźnie. Niedługo poród

Ania z "Rolnik szuka żony"
Ania z "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

25.03.2024 10:33, aktual.: 25.03.2024 12:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiadomo, że uczestnicy ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" już odliczają dni do rozwiązania. Przywitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Jak przyszła mama spędza ten czas?

Ania i Kuba podczas świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony" nagrywanego w listopadzie wyznali, że ich synek przyjdzie na świat na wiosnę. Po tym nagraniu już nie dzielili się informacjami o oczekiwaniu na rozwiązanie. Wyjątek zrobili niedawno, publikując efekty pięknej "sesji brzuszkowej".

Teraz Ania podzieliła się zdjęciem z domowych pieleszy. Zdjęcie w ładnej bieliźnie podpisała: "Tata Jakub Manikowski w pracy, a my sobie odpoczywamy". Czy nazwała swojego partnera tatą już zaocznie? A może pisząc "my" miała na myśli siebie i swojego pupila, którego Kuba jest pewnie też symbolicznym "tatą".

Instagram Ani
Instagram Ani© Licencjodawca

Historia Ani i Kuby z "Rolnik szuka żony"

Przypomnijmy, że Ania była 36-letnią rozwódką, gdy zdecydowała się wziąć udział w programie. W jej życiu zdarzyło się jednak już jedno duże rozczarowanie. Mężczyzna, który pochodził z innego kraju i który postanowił z nią związać swoje życie, opuścił ją, gdy tylko otrzymał niezbędne dokumenty. Na szczęście, mimo tego bolesnego doświadczenia, Ania nie zdecydowała się zamknąć na miłość.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kiedy rolniczka po raz pierwszy spotkała mężczyzn, którzy zdecydowali się na napisanie do niej listów, nie odczuwała jeszcze tego charakterystycznego uczucia motyli w brzuchu. Było trzech kandydatów, których zaprosiła do swojego domu, na swoje gospodarstwo. Początkowo traktowała ich z rezerwą. Jej postawa wywołała irytację wśród widzów. Zdecydowała się na zaproszenie młodszego od siebie Mikołaja, a potem nieustannie zwracała mu uwagę na różnicę wieku.

Dominik natomiast wydawał się być spokojnym, zrównoważonym mężczyzną, bez niejasnej przeszłości, co dla Ani było... nudne. Kuba, rozwiedziony ojciec trójki dzieci, jeszcze chwilę przed programem był zaręczony. Jego była partnerka pisała do Ani wiadomości, czerwone flagi dosłownie gromadziły się przed oczami rolniczki. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich Ania postanowiła dać szansę właśnie Kubie.

Kiedy już podjęli decyzję o byciu razem, wszystko zaczęło się dziać bardzo szybko. Zakochali się w sobie, zdecydowali się na wspólne życie, a już w listopadzie Ania była w ciąży z mężczyzną, którego znała zaledwie od czterech miesięcy. Jakub nie mógł się powstrzymać od radości na wieść, że na świat przyjdzie jego kolejny syn. A Ania w końcu spełniła swoje marzenie o zostaniu matką.

W 52. odcinku podcastu "Clickbait" rozwiązujemy "Problem trzech ciał" Netfliksa, zachwycamy się "Szogunem" na Disney+ i wspominamy najlepsze seriale 2023 roku nagrodzone na gali Top Seriale 2024. Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także