Ania Bardowska wspiera protest rolników. "Śpią po kilka godzin, jest zimno. Są wykończeni"

Ania Bardowska z show "Rolnik szuka żony" wspiera protestujących rolników
Ania Bardowska z show "Rolnik szuka żony" wspiera protestujących rolników
Źródło zdjęć: © Instagram

15.02.2024 16:36, aktual.: 15.02.2024 17:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ania Bardowska na swoim instagramowym profilu zazwyczaj pokazuje kadry z idyllicznego domowego życia. Teraz zabrała głos w ważnej sprawie - protestu rolników.

Widzowie poznali Anię Bardowską, gdy brała udział w programie TVP "Rolnik szuka żony". Okazała się idealną kandydatką, która zawróciła w głowie Grzegorzowi, rolnikowi szukającemu tej jedynej przed kamerami telewizji publicznej w drugiej edycji randkowego show. Zakochani szybko wzięli ślub i doczekali się dwójki dzieci, a ostatnio wybudowali wymarzony dom. Jego urządzanie Bardowska chętnie pokazuje w sieci. Poza tym swoim odbiorcom daje znać, co danego dnia gotuje, w co się ubiera, jak czesze włosy. Dzieli się też ujęciami z ukochanym i pociechami.

Ostatnio jednak Bardowska zmuszona była zabrać głos w znacznie poważniejszej sprawie. Mowa o proteście rolników, którzy od jakiegoś czasu robią "najazdy" na miasta, chcąc zainteresować Polaków problemami, z którymi muszą się borykać.

Co na to Ania?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Najpierw na protest rolników zareagował Grzegorz, później kilka słów rzuciła Anna, która, choć jest rolniczką, nie protestuje ze względu na masę obowiązków. - Chciałam się krótko odnieść do sytuacji, która dzisiaj ma miejsce - do protestów rolników. Wiem, że w całej Polsce rolnicy strajkują, obserwuję sytuację na bieżąco. Pomimo tego, że z Liwcią siedzę w domu, to oczywiście wspieram rolników - mówiła w sieci.

Później zdecydowała się pokazać zdjęcie z protestu z opisem. "Rolnicy, którzy strajkują na przejściach granicznych, potrzebują wsparcia zmienników, bo sami śpią po kilka godzin, jest zimno. Są wykończeni. Strajkują za nas wszystkich. Chyba nikt nie chce jeść takich rzeczy? Dużo gotowych towarów z Ukrainy jest już w polskich sklepach… Ładnie zapakowane. Niestety produkcja tam wygląda inaczej niż w krajach Unii Europejskiej. Tam mogą stosować wszystkie, nawet ZAKAZANE substancje" - zaapelowała Bardowska.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o serialach, które "ubito" zdecydowanie za wcześnie oraz wymieniamy te, które powinny pożegnać się z widzami już kilka sezonów temu. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także