"Rolnik szuka żony": Bardowska pochwaliła się, co dostała od męża. "Od 4 rano w polu, a znalazł czas"

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony"
Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © Instagram

15.02.2024 11:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Bardowska, którą widzowie doskonale znają z "Rolnik szuka żony", pokazała, czym zaskoczył ją Grzegorz na walentynki. Wszystko zrelacjonowała na Instagramie.

"Rolnik szuka żony" połączył wiele par. Jedną z tych, która do dziś stawiana jest za wzór, tworzą Anna i Grzegorz Bardowscy. Małżonkowie świata poza sobą i swoimi dziećmi nie widzą. Ania, która z wykształcenia jest nauczycielką wychowania przedszkolnego, wielokrotnie powtarzała, że marzy o dużej rodzinie. Udało jej się to pragnienie spełnić i dziś jest dumną mamą Jasia oraz Liwii.

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" nie zamierza ukrywać swojego szczęścia i chętnie dzieli się z fanami rodzinnymi fotkami. Widząc też, jak wielkie zainteresowanie wzbudza jej związek z Grzegorzem, skrupulatnie wykorzystuje swoje medialne pięć minut.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rolniczka nie tylko prowadzi swój kanał na YouTube i sklep, ale przede wszystkim spełnia się jako influencerka na Instagramie. To właśnie tam pokazuje fankom m.in., co przygotowuje mężowi na obiad, jakich kosmetyków używa, w jaki sposób kręci włosy i relacjonuje swoją codzienność. Ostatnio np. pochwaliła się, jaką niespodziankę z okazji walentynek sprawił jej Grzegorz.

Walentynki u Anny i Grzegorza z "Rolnik szuka żony"

- Ulala, cały dzień w polu, od godziny 4, a jeszcze znalazłeś czas - powiedziała, gdy zobaczyła w progu męża z bukietem czerwonych róż.

Z okazji święta zakochanych pokazała też na Instagramie romantyczne zdjęcie z Grzegorzem, które powstało podczas jednych z rodzinnych wakacji na Dominikanie. Kibicowaliście tej parze w programie?

Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony"
Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" © Instagram

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o serialach, które "ubito" zdecydowanie za wcześnie oraz wymieniamy te, które powinny pożegnać się z widzami już kilka sezonów temu. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także