Trwa ładowanie...

Angelika Głaczkowska z "Big Brothera" nie miała partnera od roku. Program zmienił jej życie

Angelika Głaczkowska przed przyjściem do "Big Brothera" nie mogła znaleźć partnera. Przez prawie rok była singielką. Reality show TVN zmieniło jej życie miłosne. Tam poznała Igora Jakubowskiego. Między nimi od razu zaiskrzyło.

Share
Angelika Głaczkowska z "Big Brothera" nie miała partnera od roku. Program zmienił jej życie
Źródło: East News
d3v4zhk

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski poznali się przy okazji jednego z odcinków "Big Brothera". Między nimi od razu było czuć chemię. Dla 32-latki relacja jest tym bardziej cenna, ponieważ to jej pierwszy partner od roku.

- Lubię, jak facet trochę się postara. Igor jak najbardziej dba, by w naszym związku nie było nudy. Kupuje mi kwiaty, chodzimy na romantyczne kolacje - opowiedziała Głaczkowska.

ZOBACZ TEŻ: Black Friday. Nagranie uczestniczki "Big Brothera"

- Świadomość, że wszędzie są kamery, trochę blokowała nasze pragnienia, ale nie cierpiałam jakoś specjalnie, bo zanim weszłam do programu, długo byłam sama. Nie miałam problemu, żeby w czasie trwania programu zachować wstrzemięźliwość - mówiła w rozmowie z "Super Expressem".

Choć przyznała, że długo nie miała nikogo, życie singielki nie było dla niej takie złe. - Mogę szczerze powiedzieć, że bez seksu da się żyć. Czasem jest się zmęczonym lub chorym i po prostu się nie chce. Nigdy nie zabiegałam też o przypadkowy seks. Uważam, że smakuje najlepiej z odpowiednim człowiekiem, którego rzeczywiście się pragnie - powiedziała.

d3v4zhk

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v4zhk
d3v4zhk