Aneta Żuchowska rozpływa się nad rodziną. "Nawet nie chcę sobie wyobrażać, co gdyby..."

Aneta i Robert Żuchowscy poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Aneta i Robert Żuchowscy poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. KBS

16.04.2023 14:56, aktual.: 16.04.2023 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aneta Żuchowska w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" spotkała mężczyznę, z którym stworzyła rodzinę. Dziś para ma syna Mieszka, a Żuchowscy cieszą się swoim szczęściem.

Niewiele par zeswatanych przez ekspertów ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" decyduje się kontynuować swoją relację po programie. Najczęściej emocje, które towarzyszą im na planie są trudne, a drugie połówki zupełnie nietrafione. W przeszłości eksperci potrafili m.in. sparować zadeklarowaną ateistkę z głęboko wierzącym katolikiem. Dopuszczają też osoby, które w nowych relacjach pokazują toksyczne oblicze.

Ale w przypadku Anety i Roberta Żuchowskich sytuacja była inna. Uczestnicy programu zakochali się w sobie. Ich miłość wciąż rozczula fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy z zaangażowaniem śledzą dalsze losy pary. Być może też dlatego, że Żuchowscy bardzo szybko zdecydowali się na powiększenie rodziny. W niecały rok od ślubu na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko – syn Mieszko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aneta co jakiś czas chwali się swoją rodziną na Instagramie. Teraz opublikowała relację, na której tańczy z mężem i synkiem. Do filmiku dodała wymowny opis.

"Ach, nawet nie chcę sobie wyobrażać, co, gdyby nie 'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Moje serca" - napisała.

Aneta i Robert Żuchowscy
Aneta i Robert Żuchowscy© Instagram

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" awanturujemy się o "Awanturę" na Netfliksie, załamujemy ręce nad przedziwną zmianą w HBO Max, a także rozmawiamy o największym serialowym szoku 2023 roku. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także