Sołtysik wypalił na wizji. W studio zapadła cisza, zrobiło się nerwowo

Andrzej Sołtysik dogryzł Kubie Wojewódzkiemu
Andrzej Sołtysik dogryzł Kubie Wojewódzkiemu
Źródło zdjęć: © ONS

09.10.2020 09:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Sołtysik, zazwyczaj stonowany i opanowany prezenter śniadaniówki TVN, pozwolił sobie na ostry żart. Na moment w studio zapanowała cisza.

Kuba Wojewódzki opublikował niedawno na Instagramie zdjęcie sprzed niemal 30 lat, na którym pozuje w koszulce z Jamesem Deanem. Podpisał je nieskromnie: "Jest rok 1993. Zaczynam prowadzić program #hallogramy w Polsacie...Talk show na żywo. Niczym #jamesdean zostaję ikoną popkultury". Ten post omawiany był w programie "Dzień Dobry TVN".

Gdy Basia Pasek zwróciła uwagę na to, że Wojewódzki porównał się do Jamesa Deana, Andrzej Sołtysik nagle wypalił: - Dobrze, że nie rozwalił się za młodu o drzewo, jak Dean.

Po tych słowach na moment w studio zapanowała konsternacja, po czym Pasek powiedziała wymownie: - Andrzej!

Zazwyczaj opanowany prezenter wyraźnie się zdenerwował i próbował wytłumaczyć, ale koleżanki w studio szybko zmieniły temat. Wyraz twarzy Sołtysika i nerwowe gesty zdradzały, że zdał sobie sprawę z tego, że przegiął.

Podejrzewamy, że Kuba Wojewódzki się nie obrazi, wszak sam słynie z ciętego języka. Ale czy takie żarty w programie śniadaniowym to waszym zdaniem przesada?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (204)
Zobacz także