Trwa ładowanie...

Andrzej Seweryn o Polakach: "My już pokazaliśmy, jacy jesteśmy. Prawda o nas została wyjawiona"

Andrzej Seweryn odniósł się w rozmowie w Wirtualną Polską do sytuacji politycznej w kraju - Prawda o nas została wyjawiona – powiedział.

Andrzej Seweryn o Polakach: "My już pokazaliśmy, jacy jesteśmy. Prawda o nas została wyjawiona"Źródło: East News, fot: jankowski/REPORTER
d44c7by
d44c7by

19 sierpnia na platformie ShowMax będzie miał premierę serial kryminalny "Rojst". Polska produkcja ma doborową obsadę. Obok Dawida Ogrodnika, Zofii Wichłacz i Magdaleny Walach zobaczymy Andrzeja Seweryna. Aktor wciela się w rolę prowincjonalnego dziennikarza.

Podczas konferencji prasowej serialu Seweryn mówił o politycznej sytuacji w Polsce lat 80., o konieczności opowiadania się po którejś ze stron.

d44c7by

Zapytaliśmy go o to, co sądzi o współczesnym polskim społeczeństwie. Odpowiedział, że dziś Polacy lepiej potrafią wyrażać swój światopogląd – pokazali już, jacy są. Cała prawda została wyjawiona.

Akcja serialu "Rojst" toczy się w późnych latach 80., krótko po stanie wojennym. A jej oś wyznaczą tajemnicze zabójstwa: działacza partyjnego i prostytutki, oraz dwójki nastolatków. Tymi pozornie niezwiązanymi ze sobą sprawami zajmie się dwóch kolegów po fachu, dziennikarze: Witold Wanycz i Piotr Zarzycki.

d44c7by
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44c7by