Trwa ładowanie...
d4bwvq9
Megafon.pl

"American Horror Story": serial wróci ze swoimi gwiazdami i dwoma dodatkowymi sezonami

Siódmy sezon "American Horror Story" trzymany jest w ścisłej tajemnicy. Współtwórca Ryan Murphy ujawnił jednak, że na ekran na pewno powrócą Sarah Paulson i Evan Peters. Co więcej, zapowiada dwie kolejne serie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"American Horror Story": serial wróci ze swoimi gwiazdami i dwoma dodatkowymi sezonami
(Materiały prasowe)
d4bwvq9

Te informacje raczej nie zaskakują - byłoby dziwne, gdyby brzmiały inaczej. Fani serialu wiedzą, że w kolejnych sezonach powraca niemal ten sam zespół aktorski. Niemniej, trzeba czekać na oficjalne komunikaty, a przynajmniej potwierdzenia z ust twórców lub aktorów. Pierwsze zawdzięczamy Ryanowi Murphy'emu, który w rozmowie z dziennikarzami powiedział, że w nowych odcinkach zagrają Sarah Paulson i Evan Peters. Odmówił odpowiedzi na temat tego, w kogo się wcielą, ale ujawnił, że akcja ma rozgrywać się współcześnie.

Dodatkowo, antologia "American Horror Story" będzie nas jeszcze trochę straszyła. Sieć telewizyjna FX zapowiedziała właśnie, że powstaną jeszcze dwa kolejne sezony (oprócz niedawno zapowiedzianego siódmego). Nie są znane jeszcze ich tytuły.

Przypomnijmy - "American Horror Story" to serialowy cykl, w którym w każdym sezonie poruszany jest inny temat (od nawiedzonego domu po czarownice z Nowego Orleanu i wampiry z Los Angeles), związany z szeroko pojętą tradycją horroru i amerykańskiej historii oraz popkultury. Pomimo różnorodności wątków, w kolejnych odsłonach powraca obsada. Antologia dała popularność takim aktorom, jak Sarah Paulson, Evan Peters, Lily Rabe czy Denis O'Hare. Długo z produkcją związane są Kathy Bates i Angela Bassett. Do niedawna grała również Jessica Lange. Produkcja zawitała na antenie w 2011 roku i od tamtej pory zdobyła wiele prestiżowych nagród. W 2016 roku widzowie mogli śledzić krwawe wydarzenia w "American Horror Story: Roanoke". Twórcami "American Horror Story" są Ryan Murphy i Brad Falchuk. Widzów wspólnie straszą już ponad pięć lat. Robią to tak dobrze, że ich dzieło zdobywa regularnie Emmy, Złote Globy i AFI Award.

d4bwvq9

Zobacz także: Na co warto czekać? Gorące serialowe premiery

d4bwvq9

Podziel się opinią

Share
d4bwvq9
d4bwvq9