Trwa ładowanie...
d4l4lwy

American Horror Story – reżyser tworzy tajemniczy sezon

Dopiero co pojawiły się nowe odcinki serialu „American Horror Story”, a już wiemy, że wkrótce fani produkcji doczekają się kolejnych odsłon. Reżyser Ryan Murphy zdradził, że jest w trakcie przygotowywania eksperymentalnego sezonu obrazu. Jak sam przyznaje, do tej pory projekt ten był trzymany w ścisłej tajemnicy. Czego nowego mogą zatem spodziewać się miłośnicy „American Horror Story”?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
American Horror Story – reżyser tworzy tajemniczy sezon
(Materiały prasowe)
d4l4lwy

14 września swoją premierę miał pierwszy odcinek szóstego sezonu serialu. Najnowsza odsłona produkcji nosi tytuł „Roanoke”. Zdaniem krytyków oraz widzów „American Horror Story” powróciło na swoje dawne tory i znów dostarcza wielu wrażeń. Choć od pojawienia się szóstej serii minęło dopiero kilkanaście dni, wiadomo już, że wkrótce powstanie kolejna seria. Jej forma będzie jednak znacząco różnić się od poprzednich odsłon serialu. Takie informacje zdradził sam reżyser – Ryan Murphy.

Twórca „American Horror Story” skomentował doniesienia o tajemniczych treaserach, jakie przed kilkoma dniami pojawiły się w sieci. Według internautów, klipy zapowiadały siódmy sezon serialu. Murphy skomentował to w następujący sposób:

Nie wiem, kiedy będzie on emitowany, ale to też będzie eksperyment. To inny sposób podejścia do sprawy. Nie wiem, czy wszystko wypali, ale warto spróbować. Odcinki będziemy kończyć w ukryciu i po prostu je w końcu wypuścimy. To projekt, nad którym pracujemy już od dwóch lat ze scenarzystą, którego tożsamości nie mam zamiaru ujawniać. Nigdy wcześniej nikomu o tym nie mówiliśmy.

Ja na razie nie wiadomo, kiedy tajemniczy sezon miałby pojawić się w telewizji ani ile odcinków będzie liczyć. Pewne jest natomiast to, że twórcy produkcji szykują dla swoich fanów ogromną niespodziankę.

Szósta seria „American Horror Story” potrwa do 16 listopada. Sezon składa się łącznie z 10 epizodów. Serial można oglądać na antenie telewizji FOX.

d4l4lwy

Podziel się opinią

Share
d4l4lwy
d4l4lwy