Trwa ładowanie...
d231nsk

''American Horror Story'': Lady Gaga tańczy do piosenki Rammstein

Share
''American Horror Story'': Lady Gaga tańczy do piosenki Rammstein
d231nsk

Pojawił się kolejny teaser piątego sezonu serialu "American Horror Story", zatytułowanego "American Horror Story: Hotel".

Filmik jest kolejnym materiałem wizualnym reklamującym serial, w jakim pojawia się Lady Gaga. Tym razem artystka, wcielająca się w księżną Elizabeth, właścicielkę nawiedzonego hotelu "Cortez", tańczy przy dźwiękach piosenki Rammstein "Du Hast".

d231nsk

- Będzie miała romanse z postaciami granymi przez Matta Bonnera, Angelę Basset i Cheyennem Jacksonem ? mówił o postaci granej przez Lady Gagę współtwórca serialu, Ryan Murphy.

W produkcji grają również Kathy Bates, Sarah Paulson, Finn Wittrock, Wes Bentley, Chloe Sevigny, Denis O'Hare. Evan Peters, Darren Criss, Max Greenfield i Mare Winningham.

Premiera "American Horror Story: Hotel" planowana jest na 7 października 2015 roku. Na nowy sezon złoży się 13 odcinków.

Lady Gaga we wrześniu 2014 roku wydała z Tonym Bennettem wspólne dzieło "Cheek to Cheek". Ostatni samodzielny krążek 29-latki to "Artpop", który miał premierę 6 listopada 2013 roku.

d231nsk

Podziel się opinią

Share
d231nsk
d231nsk