Trwa ładowanie...

''American Horror Story'': Jessica Lange szkoli czarownice

Share
''American Horror Story'': Jessica Lange szkoli czarownice
d1kqjmz

W kolejnych zwiastunach trzeciego sezonu cyklu grozy "American Horror Story" Jessica Lange naucza czarownice, a młode adeptki tej profesji maszerują przez ulice Nowego Orleanu.

Producenci "American Horror Story" zalewają sieć materiałami promującymi nową odsłonę antologii stworzonej przez Ryana Murphy'ego. W "Coven", gdyż taki tytuł nosi sezon, akcja przeniesie się do Nowego Orleanu i będzie rozgrywać się w różnych latach. Główną bohaterką ma być Madam LaLaurie (Kathy Bates)
, kobieta z Luizjany inspirowana autentyczną postacią, która w latach 30. XIX wieku torturowała i zabijała niewolników.

W ciągu kilku ostatnich dni przedstawiono m.in. zwiastun z Lily Rabe oraz nową serię plakatów. Najnowsze trailery "Coven" koncentrują się na czarownicach. W zwiastunie, który można obejrzeć tu, grająca przyjaciółkę LaLaurie - później jej śmiertelnego wroga - Jessica Lange uczy młode czarownice sztuki przetrwania. Z kolei w tym wideo do szkoły wiedźm przez ulice Nowego Orleanu podąża grupka młodych uczennic.

d1kqjmz

W sezonie zobaczymy również Angelę Bassett jako wpływową Kreolkę i kapłankę wudu. Ponadto na ekranie pojawią się Evan Peters, Sarah Paulson, Taissa Farmiga, Frances Conroy, Patti LuPone, Gabourey Sidibe i Emma Roberts.
Amerykańska premiera "Coven" odbędzie się 9 października.

"American Horror Story" nadawane jest przez stację FX od 5 października 2011 roku. Druga odsłona, "Asylum", miała premierę w październiku 2012 roku. Produkcja została wyróżniona wieloma nagrodami w tym Emmy i Złotym Globem. W Polsce seria była emitowana przez Fox Polska.

d1kqjmz

Podziel się opinią

Share
d1kqjmz
d1kqjmz