"Wspominam go jako wspaniałego człowieka". Alicja Majewska o przyjacielu, Witoldzie Paszcie

Witold Paszt zmarł w wieku 68 lat
Witold Paszt zmarł w wieku 68 lat
AKPA
Przemek Gulda

19.02.2022 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W piątkowy wieczór odszedł Witold Paszt. Wokalista zespołu Vox od pewnego czasu ciężko chorował. Zmarł w wieku 68 lat w dzień po rocznicy śmierci ukochanej żony.

"Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył" - piszą bliscy Witolda Paszta. Przez cały dzień żegnają artystę także znani, którzy się z nim przyjaźnili.

W rozmowie z WP mówi o nim Alicja Majewska, wokalistka, która wraz z Witoldem Pasztem była trenerką w "The Voice Senior":

Wspominam go jako wspaniałego człowieka. W ostatnim czasie widzieliśmy wszyscy bardzo wyraźnie, że był chory, mocno cierpiał. A jednak ani trochę nie tracił energii i zacięcia do pracy. Potrafił się bardzo skutecznie mobilizować. Tak, jakby to nie był żaden wysiłek. A przecież było jasne, że to dla niego bardzo trudne.

Myślę, że bardzo ważne było dla niego to, że do ostatnich tygodni życia był doceniany, był aktywny, dostawał kolejne propozycje. 

Ludzie znający go tylko z ekranu odnosili wrażenie i często o tym mówili, że to ktoś bardzo empatyczny i wrażliwy. Mogę to w pełni potwierdzić. Zawsze bardzo przeżywał wszystkie emocje związane z programem, był bardzo blisko z uczestnikami i uczestniczkami. Wzruszał się i martwił, był zawsze pełen sympatii i dobrych uczuć. Wszyscy go za to bardzo cenili.

Jurorzy "The Voice Senior", wśród nich Witold Paszt
Jurorzy "The Voice Senior", wśród nich Witold Paszt AKPA
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (87)
Zobacz także