Została nauczycielką. Będzie uczyć w szkole swojego syna

Alicja Janosz została nauczycielką muzyki
Alicja Janosz została nauczycielką muzyki
Źródło zdjęć: © AKPA

02.09.2021 10:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ten rok szkolny jest dla Alicji Janosz wyjątkowy. Piosenkarka nie tylko po raz pierwszy posłała swojego synka do szkoły, ale i sama wróciła do niej po latach. Tym razem jednak już nie w roli ucznia, a nauczycielki.

Kamery programu "Dzień dobry TVN" odwiedziły niedawno Alicję Janosz w rodzinnym domu we Wrocławiu. Piosenkarka pokazała, jak szykuje swojego synka na pierwszy dzień szkoły. W 2014 r., żona Bartosza Niebieleckiego, perkusisty zespołu HooDoo Band, została mamą Tymona. W rozmowie z reporterką TVN nie ukrywała wzruszenia nowym etapem w życiu syna, który jej samej przypomniał szkole czasy.

- Większość rodziców bardzo przeżywa, bo pamiętamy przecież nasze pierwsze dni w szkole. Ja dokładnie sobie przypomniałam, jak szłam ogromnym korytarzem. Po latach okazał się nie być tak ogromnym - wyznała zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola".

Okazuje się jednak, że wraz z początkiem roku szkolnego nie tylko syn Alicji Janosz rozpoczyna przygodę z nauką, ale i ona. Wokalistka zdradziła, że będzie uczyć muzyki w szkole, w której uczy się Tymek.

- Jak pojawia się mama śpiewająca z miłością do dzieci, to nie ma innej możliwości, żeby mnie tam też nie było. Będziemy sobie razem śpiewać, tańczyć. Mam taką misję życiową, żeby dzieci wprowadzać w świat dobrej jakościowo i sensownej muzyki, więc kontynuujemy to dzieło - podkreśliła piosenkarka, a na zakończenie spotkania z telewizją TVN, zaprezentowała widzom próbkę swoich wokalnych możliwości.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także