Trwa ładowanie...
poronienie

Alex Jones usłyszała, że poroniła. Godzinę później prowadziła program

Brytyjska prezenterka "The One Show" opowiedziała o wstrząsających kulisach jednego z odcinków. Dwa lata temu przeżyła największy koszmar ciężarnej kobiety, ale nie pogrążyła się w rozpaczy.

Share
Alex Jones usłyszała, że poroniła. Godzinę później prowadziła program
Źródło: Getty Images
d124lw5

Alex Jones miała 40 lat, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Była wtedy w Nowej Zelandii z wizytą u swoich teściów. Po powrocie do Wielkiej Brytanii zrobiła badania, po których usłyszała wstrząsającą diagnozę.

Obejrzyj: Gwiazdy, które urodzą dziecko w 2019 roku

Była w 14 tygodniu ciąży, gdy lekarz stwierdził objawy poronienia.

d124lw5

- To było bardzo trudne. Czuliśmy się z mężem, jakby spadła na nas tona cegieł – wyznała w rozmowie z "The Telegraph".

Alex Jones prowadzi popularny brytyjski program "The One Show" Getty Images
Alex Jones prowadzi popularny brytyjski program "The One Show" Źródło: Getty Images

Jones opowiedziała o całej sytuacji swojemu szefowi, który chciał ją posłać na urlop. Prezenterka nie skorzystała z tej propozycji i dosłownie godzinę po usłyszeniu diagnozy stała przed kamerą gotowa poprowadzić kolejny program.

d124lw5

- To naprawdę dziwne. Siedzisz w pokoju szukając odpowiedzi, których nigdy nie znajdziesz. Myślisz sobie: czy zrobiłam coś złego? Czy powinnam coś zmienić? Czy to przez długi lot samolotem? Czy byłam zbyt zestresowana? – wspominała Jones, która po tym dramacie świadomie rzuciła się w wir pracy, bo nie wiedziała, co innego miałaby ze sobą zrobić.

Alex Jones zaszła w drugą ciążę w 2018 r. Dopiero w grudniu, gdy nie mogła już ukryć brzucha, powiedziała o tym na antenie. Prezenterka nie ujawniła dokładnego terminu porodu, ale brytyjskie media wskazują na czerwiec.

d124lw5

Podziel się opinią

Share
d124lw5
d124lw5