Qaqwqwrqw

Aktorzy wiwatują po odejściu Kuszewskiego z "M jak Miłość". Pieńkowska i Moskwa zarobią krocie

Kiedy jedni aktorzy odchodzą z serialu, drudzy zacierają ręce. Robert Moskwa i Małgorzata Pieńkowska mają powody do radości. Ich wątki zostaną znacznie rozbudowane, co oznacza dla nich większe korzyści finansowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Pieńkowska i Robert Moskwa
Małgorzata Pieńkowska i Robert Moskwa (East News, Fot: East News)
Qaqwqwrqw

Ostatnio "M jak Miłość" przeżywa trudny czas. Pojawiły się poważne zarzuty wobec produkcji tasiemca. Burzę rozpętała Olga Frycz, która w jednym z wywiadów narzekała na złe warunki pracy na planie serialu. Później oliwy do ognia dolał Kuszewski. Nie dość, że wydał oświadczenie, w którym zrezygnował z pracy w kultowym serialu, to poniekąd potwierdził doniesienia Frycz.

Po 18 latach serialowy Marek postanowił rozstać się z serialem, ponieważ jak sam przyznał - nadszedł czas na nowe wyzwania. Inni aktorzy już zacierają ręce po jego roli. Kto skorzysta najbardziej?

Qaqwqwrqw

To będzie dobry czas dla Małgorzaty Pieńkowskiej i Roberta Moskwy. Po tym, jak serialowy Marek wyjedzie za granicę razem z żoną Ewą, graną przez Dominikę Kluźniak, Basia (Teresa Lipowska) zostanie sama w domu w Grabinie. Scenarzyści zdecydowali więc, że serialowa Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wróci na wieś opiekować się mamą. Przeprowadzi się tam także Artur (Robert Moskwa).

- Nie chcieliśmy, żeby serialowa Barbara mieszkała sama. Pocieszeniem po wyjeździe syna i synowej będzie dla niej najstarsza córka. To ona zajmie się mamą, a na wsi będzie odbudowywała relację z Arturem. Z czasem ich wątek będzie jednym z ważniejszych w serialu - zdradziła osoba związana z produkcją w rozmowie z "Super Expressem".

Qaqwqwrqw

Małgorzata Pieńkowska i Robert Moskwa mogą być zadowoleni z powodu odejścia Kacpra Kuszewskiego z "M jak Miłość". Ich role zostaną znacznie rozbudowane. Poprawią się także ich warunki finansowe.

Oznacza to dla nich więcej dni na planie zdjęciowym. Do tej pory pojawiali się w pracy średnio 4-5 dni w miesiącu. Teraz jednak ta liczba może wzrosnąć dwukrotnie. Mają szansę zarobić nawet 30 tysięcy złotych miesięcznie. Wynagrodzenie za jeden dzień zdjęciowy wynosi 3 tys. złotych.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Qaqwqwrqw
Polub WP Teleshow
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw