Trwa ładowanie...
ycipk-4hhe7s

Aktorzy biją się o rolę Zenka Martyniuka. Filmowa biografia "króla disco polo" okaże się hitem?

Niedawno media obiegła informacja, że rozpoczęły się przygotowania do filmu fabularnego o Zenku Martyniuku. Wyzwania podjęła się Katarzyna Jungowska, córka Grażyny Szapołowskiej. Choć scenariusz jest już gotowy, wciąż trwają poszukiwania odtwórcy głównej roli. Na giełdzie ofert pojawiły się dwa znane nazwiska. Zobaczcie, kto ma największe szanse, wcielić się w postać lidera zespołu Akcent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorzy biją się o rolę Zenka Martyniuka. Filmowa biografia "króla disco polo" okaże się hitem?
(ONS.pl)
ycipk-4hhe7s

Jak dowiedział się "Super Express", w filmie zobaczymy Zenka z lat młodości oraz z okresu pojawienia się disco polo. Choć w branży wielu aktorów marzy o otrzymaniu roli młodego Martyniuka, to największe szanse mają Dawid Ogrodnik i Piotr Głowacki. Tym bardziej, że aktorzy już wcześniej zagrali w filmie "Disco polo".

Piotr Głowacki ma nadzieję, że uda się mu otrzymać upragnioną rolę, jednak zdaje sobie sprawę z tego, że Ogrodnik ma większe doświadczenie i to może przeważyć na jego korzyść.

- W tamtym filmie Dawid w budowaniu postaci wokalisty zespołu Laser korzystał z obserwacji osobowości Zenka - powiedział w rozmowie z tabloidem.

ycipk-4hhe7s

Z drugiej strony Piotr jest bardziej obeznany z twórczością Martyniuka.

- Miałem okazję być dwukrotnie gościem na urodzinach Polo TV, gdzie nie tylko usłyszałem na żywo utwory Akcentu, ale miałem okazję osobiście poznać Zenka. Było to bardzo miłe spotkanie. Znam ich niektóre utwory na pamięć, umiałem je nawet zagrać na keyboardzie. Taka była moja rola - dodał aktor.

Jednak ostateczna decyzja będzie należeć do Zenka Martyniuka. To on będzie miał wpływ na ostateczny kształt filmu oraz na wybór aktora, który jego zagra.

ycipk-4hhe7s

Kogo byście widzieli w roli młodego lidera Akcentu?

Materiały prasowe
Podziel się

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4hhe7s

ycipk-4hhe7s
ycipk-4hhe7s