Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży?

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiedziała na pytania fanów
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiedziała na pytania fanów
Źródło zdjęć: © TVN
oprac. MOS

02.05.2022 09:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestniczka randkowego show TVN odpowiedziała na pytania fanów na Instagramie. Niektóre z odpowiedzi rzucają nowe światło na obecną sytuację Agnieszki.

Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie mogą się doczekać finału 7. sezonu i poznania odpowiedzi na pytanie, które z par przetrwały telewizyjny eksperyment. Ostatnio media rozgrzała informacja o rzekomej nowej partnerce Kamila, męża Agnieszki. Ta nie odniosła się do tych plotek, ale jak sama przyznała, na razie w show "wieje nudą, ale najciekawsze jeszcze przed nami".

Uczestniczka "Ślubu" urządziła sesję pytań i odpowiedzi na Instagramie. Przyznała, że nie żałuje udziału w programie i wyciągnęła z niego sporą lekcję. "Zmienił całe moje życie o 180 stopni! Nauczyłam się dużo o sobie, zauważyłam swoje schematy, nauczyłam się pokory i dystansu" - napisała.

Agnieszka sprytnie lawirowała między pytaniami sugerującymi, czy jej małżeństwo przetrwało. Przyznała, że właśnie wykańcza swoje mieszkanie w Białymstoku, ale nie potwierdziła, czy nadal mieszka we Włocławku, czyli mieście zamieszkania Kamila.

Wytłumaczyła się za to z tego, dlaczego przed kamerami ani razu nie użyła imienia partnera, a mówiła o nim tylko "mąż". "Tak czułam, tak mówiłam, tak się przyjęło" - odpowiedziała. Zdradziła też, jaki jest jej ideał mężczyzny.

"Na pewno nie głupi i pusty. Na pewno szczery, oddany, kulturalny, szalony, ale i ogarnięty. Wygląd nie ma znaczenia, ale za dużo ciałka też nie lubię. Na szczęście nie szukam obecnie" - rzuciła.

Najwięcej emocji zapewne wzbudziły jej odpowiedzi na pytania dotyczące dzieci. Użycie formy przeszłej w pytaniu o "suszenie głowy" przez rodziców nalegających na ciążę, jak i "zobaczenie jej" przy kwestii imion potencjalnych dzieci, może sugerować, że Agnieszka spodziewa się dziecka.

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o dzieciach
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o dzieciach© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także