Trwa ładowanie...
d184o92

Agnieszka z „Love Island” zachwyca. Jest w świetnej formie

Agnieszka z "Love Island" choć nie pomieszkała z pozostałymi uczestnikami zbyt długo zdążyła porządnie namieszać. Duży w tym udział miał jej wygląd, którym przyciągała do siebie kolegów z programu. Boryń w dalszym ciągu wygląda świetnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka z "Love Island" ma świetne ciało.
Agnieszka z "Love Island" ma świetne ciało. (Instagram)
d184o92

Agnieszka Boryń do willi weszła w trakcie trwania "Love Island" i choć nie pomieszkała tam zbyt długo, zdążyła porządnie namieszać. Początkowo wzbudziła duże zainteresowanie Mikołaja. Szybko jednak okazało się, że z obu stron to nie jest to. Wtedy swoją uwagę skoncentrowała na Pawle - jednym z bliźniaków. I choć wydawało się, że oboje traktują tę relację na poważnie, nie wyszło z tego nic więcej. Agnieszka odpadła z programu, a niedługo potem odnalazła nową miłość.

Agnieszka z "Love Island" chętnie pozuje do zdjęć i pokazuje swoim instagramowym fanom swoje wdzięki. Wydawać by się nawet mogło, że uśmiech jest "przymocowany" do jej twarzy na stałe. Jednak poza pięknym uśmiechem, Agnieszka wie czym może zachwycić swoich obserwatorów. Celebrytka bardzo lubi chwalić się swoim zgrabnym ciałem.

Rzeczywiście, Agnieszka z „Love Island” odważnie uwydatnia swoją sylwetkę. Nie robi tego jednak w sposób wulgarny – wszystko co pokazuje jest mimo wszystko stonowane. A fani są tymi widokami zachwyceni.

d184o92

Podziel się opinią

Share

d184o92

d184o92