Martyna Wojciechowska zrobiła sobie przerwę od telewizji. Agnieszka Woźniak-Starak widzi ją w nowej roli

Agnieszka Woźniak-Starak widzi Martynę Wojciechowską w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN"
Agnieszka Woźniak-Starak widzi Martynę Wojciechowską w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN"
Źródło zdjęć: © AKPA
Filip Borowiak

26.08.2022 18:31, aktual.: 27.08.2022 08:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jesienią tego roku po raz pierwszy od 13 lat TVN nie wyemituje nowych odcinków programu Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcu świata". Podróżniczka opublikowała w sieci wpis, tłumacząc, dlaczego tak będzie. W rozmowie z Wirtualną Polską Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, że czuje, że jej starsza koleżanka sprawdziłaby się w nowej roli.

Martyna Wojciechowska od 2009 r. przyzwyczaiła nas, że jesienią każdego roku debiutują nowe odcinki jej programu "Kobieta na krańcu świata". W tym roku jednak premierowe wydania nie trafią na antenę. Dlaczego? Z prostego powodu - nie zostały nakręcone. Uwielbiana przez Polaków podróżniczka opublikowała na swoim instagramowym profilu, w którym wyjaśnia, dlaczego tak się stało.

"Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę. Produkcja programu 'Kobieta na krańcu świata' to długi proces, który rozpoczyna się najczęściej na początku roku, żebyśmy jesienią mogli przestawić wam materiał gotowy do emisji. Tym razem zostałam w domu. Po prostu" - napisała Martyna.

Woźniak-Starak widzi ją w "Dzień Dobry TVN"

Swoim wpisem Martyna Wojciechowska dała do zrozumienia, że na początku tego roku potrzebowała trochę więcej spokoju w życiu. Gdy na konferencji ramówkowej TVN spotkaliśmy Agnieszkę Woźniak-Starak, zapytaliśmy ją, czy widziała wpis podróżniczki, z którą przecież co roku spotykała się właśnie podczas jesiennej ramówki stacji.

Czy widziałaby Martynę w roli gospodyni "Dzień Dobry TVN"?

- Martyna byłaby dobra do prowadzenia każdego programu - powiedziała WP Agnieszka Woźniak-Starak. - Więc jak najbardziej uważam, że byłaby świetna w tej roli. Byłam jej fanką od samego początku jej kariery telewizyjnej, gdy prowadziła program "Automaniak" i chciałam być Martyną. Cenię ją do dziś. Więc tak, uważam, że to super pomysł - dodała gwiazda śniadaniówki.

Z pewnością prowadzenie "Dzień Dobry TVN" byłoby dla Wojciechowskiej o wiele spokojniejszym zajęciem niż kręcenie "Kobiety na krańcu świata". Czy jednak zdołałaby porzucić te przygody i adrenalinę na rzecz prowadzenia programu śniadaniowego?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także