Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga poprowadziły pierwsze wydanie "Dzień dobry TVN". Jak im poszło?

Poniedziałkowy poranek widzowie TVN spędzili u boku nowej pary prowadzących. Agnieszka Woźniak-Starak czuła się jak ryba w wodzie. Kroku próbowała jej dotrzymać Ewa Drzyzga, choć było widać, że jest stremowana. Jednak końcowy efekt daje nadzieję, że to nowa jakość w "Dzień dobry TVN".

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak przetestowały masaż twarzy kamieniem.Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak przetestowały masaż twarzy kamieniem.Źródło: TVN
d1mb53c
d1mb53c

Zmiany w ekipie "Dzień dobry TVN" ziściły się. Piotr Kraśko i Kinga Rusin pożegnali się z programem, a na ich miejsce zjawił się zaskakujący duet żeński. W poniedziałkowy poranek 14 września widzów TVN przywitały Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Kinga Rusin odejdzie z "Dzień dobry TVN"? Fani szukają odpowiedzi między wierszami

Widać to było chociażby przy przeglądzie prasy, gdy Drzyzga zwróciła uwagę na to, że jej syn miał już sprawdzian z matematyki obejmujący wiedzę z poprzedniego semestru. "No ale na coś ta nauka zdalna była? " - odparowała Woźniak-Starak.

d1mb53c

Jednak żadna różnica zdań nie wywołała u dziennikarek irytacji. Początkowo to była prowadząca "Ameryka Express" radziła sobie lepiej. Była pewniejsza siebie i częściej puentowała wypowiedzi.

Ale już w drugiej połowie programu widać było, że dawna gospodyni "Rozmów w toku" poczuła się pewniej w formacie nadawanym na żywo. Pozwalała sobie na zabawne komentarze, na przykład gdy Woźniak-Starak zauważyła, że wesela dla mniejszej liczby gości to oszczędności, dorzuciła "ale wtedy prezentów nie dostaniesz i się nie zwróci".

Żeński duet w "Dzień dobry TVN" z pewnością wniósł do programu więcej spokoju i łagodności. Ich luz udzielił się gościom programu.

d1mb53c

"Uważaj, bo my z Ewą bardzo dużo mówimy, tak się ekscytujemy, dawno nie byłyśmy w telewizji" - w pewnym momencie zażartowała Agnieszka Woźniak-Starak. Wbrew temu co powiedziała, prowadzące zadawały celne pytania, dzieliły się rzeczowymi uwagami i przede wszystkim nie przerywały gościom, ani nie narzucały im swoich opinii. Poza małymi wyjątkami.

Zaskakujący był komentarz Agnieszki Woźniak-Starak po nagranym wcześniej wywiadzie z Katarzyną Zawadzką. Stwierdziła, że z dziennikarza i aktorki byłaby ładna para. Z kolei Ewa Drzyzga podczas rozmowy z mężczyznami, których partnerki chorowały na raka piersi, rzuciła do gościa, który przyznał się do niepłakania w okresie zmagań z chorobą, że musi się wypłakać.

Dziennikarki zmierzyły się z kilkoma poważnymi tematami zdrowotnymi. Tutaj wykazały się większą wrażliwością. "Trzeba być dobrej myśli. Zawsze" - skomentowała jeden z materiałów Agnieszka Woźniak-Starak. Te słowa z jej ust brzmiały szczególnie przejmująco.

d1mb53c

Debiut Drzyzgi i Woźniak-Starak w roli prowadzących "Dzień dobry TVN" z pewnością można zaliczyć do udanych. Jeśli ich styl wypowiedzi i rozmowy z gośćmi się nie zmieni, będzie to miła odmiana dla stałych widzów programu, zwłaszcza tych spragnionych nienarzucania przez dziennikarzy swoich poglądów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1mb53c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mb53c