Trwa ładowanie...

Agnieszka Sitek. Okrutne plotki zakończyły jej karierę w TV. Co robi dzisiaj?

Tak dobrze wcieliła się w rolę opuszczonej przez męża kobiety, że panie na ulicach zaczepiały ją, by powiedzieć, że trzymają za nią kciuki. Rola w telenoweli ciążyła jej i postanowiła odejść. Jednak krzywdzące plotki ciągnęły się za nią jeszcze długo...

Share
Agnieszka Sitek w 1999 rokuAgnieszka Sitek w 1999 rokuŹródło: AKPA
d2nn9gf

Tak wyglądał początek przygody Sitek z popularnym serialem TVP: Ich ślubem żyło wielu Polaków. Od pierwszego spotkania Weronika oczarowała Waldka. Istniał tylko jeden problem, który nie pozwalał być im razem. Dziewczyna była wówczas mężatką przy nadziei. W zaawansowanej ciąży z bliźniakami nie w głowie były jej romanse. Po narodzinach dzieci okazało się, że jej związek jest fikcją. Między małżonkami przestało się układać. Bohaterka wyjechała do Złotopolic. Po rozwodzie z Mirkiem na stałe związała się z Waldkiem. Ich szczęście nie trwało jednak długo...

Gdy po 4 latach gruchnęła wieść o tym, że Sitek żegna się z serialem, każdy chciał wiedzieć, co doprowadziło do takiej decyzji. W mediach pojawiła się plotka: wszystkiemu winien jest trudny charakter aktorki.

Agnieszka Sitek, Jerzy Turek, Henryk Machalica w "Złotopolskich" AKPA
Agnieszka Sitek, Jerzy Turek, Henryk Machalica w "Złotopolskich"Źródło: AKPA

Gazety pisały wtedy, że zasłynęła ze swoich kaprysów i nagłych zmian nastrojów. Potrafiła powiedzieć w wywiadzie, że musi poprawiać dialogi po Janie Purzyckim, który jest wybitnym scenarzystą. Mówiło się, że na planie była nie do zniesienia, a to przesądziło o jej niespodziewanym odejściu. Scenarzyści uśmiercili Weronikę podczas zamachu na World Trade Center w 2001 roku...

d2nn9gf

Sitek nie chciała bezradnie czytać tych pomówień. Wystosowała nawet pismo do mediów, w którym oświadczyła, że powody jej decyzji były motywowane jedynie kwestiami artystycznymi i chęcią rozwoju na innej ścieżce zawodowej.

Po odejściu ze "Złotopolskich" zagrała Adelę w ekranizacji słynnej powieści Andrzeja Sapkowskiego"Wiedźmin", w której wystąpiła wraz z Michałem Żebrowskim. W 2002 roku wcieliła się w postać Izabeli, siostry słynnego kompozytora w głośnym filmie biograficznym "Chopin. Pragnienie miłości"Piotrem Adamczykiem w roli głównej.

Była związana z kilkoma krajowymi scenami teatralnymi. Tam odkryła swoje powołanie. Zaangażowała się w edukację teatralną dzieci i młodzieży. Na wizji można ją oglądać sporadycznie. Zagrała epizod w "Prawie Agaty" i "Na dobre i na złe".

Ostatni raz widzowie mogli ją widzieć w telewizji na początku 2020 roku podczas programu "Wielki Test" na TVP. Dziś ma 48 lat. Jej powrót do dużej produkcji byłby prawdziwą sensacją! Myślicie, że znalazłaby się rola na niej?

Renata Sitek w 2020 roku AKPA
Agnieszka Sitek w 2020 rokuŹródło: AKPA

Agnieszka Sitek wróciła na salony. Co się z nią działo?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2nn9gf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nn9gf
d2nn9gf