Trwa ładowanie...
d48vzjq

Agnieszka Raczyńska z "Big Brothera" odniosła się do plotek o swojej bezdomności

Agnieszka Raczyńska, która odpadła z "Big Brothera" jako pierwsza, podobno nie miała gdzie mieszkać po wyjściu z programu. Teraz zdementowała te plotki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Raczyńska jako pierwsza odpadła z "Big Brothera"
Agnieszka Raczyńska jako pierwsza odpadła z "Big Brothera" (East News, Fot: Jan Bielecki)
d48vzjq

Agnieszka Raczyńska (26 l.) myślała, że zabawi w "Big Brotherze" nieco dłużej. Niestety już po pierwszej nocy widzowie zdecydowali, że to ona, a nie Maciek Borowicz, musi odejść.

Zobacz także: TVN wycofa się z "Big Brothera"?

Jak donosi Pomponik, miała duże oczekiwania względem produkcji. Rzuciła dobrze płatną pracę, by wziąć udział w programie. W korporacji pracowała na stanowisku menadżera i rekrutowała do firmy nowe, zdolne osoby.

d48vzjq

Ale to nie wszystko. Agnieszka, by wziąć udział w "Big Brotherze", miała zrezygnować z mieszkania, które wynajmowała w Londynie. Dlatego gdy decyzją widzów odeszła z programu, przez jakiś czas nie miała gdzie mieszkać. Na szczęście z pomocą przyszła jej mama, która przygarnęła córkę pod swój dach.

Dziewczyna odniosła się do tych informacji na swoim Instastory. Napisała: - Gratuluję kreatywności, ale ludzie sami sobie dopowiadają i koloryzują, tylko po to, by powstał jakiś artykuł.

   Instagram.com
(Instagram.com)

- Nie byłam ani nie jestem bezdomna. Nie liczyłam na wielką sławę. Miało to być doświadczeniem, sprawdzeniem siebie, zabawą, możliwością na nowe znajomości. Nie byłam ani nie jestem na nikogo wściekła czy obrażona. Wręcz przeciwnie, podziękowałam za daną mi szansę – dodała Agnieszka.

   Instagram.com
(Instagram.com)

A na koniec zażartowała: - Jakby ktoś chciał mi pomóc puszki zbierać, bo niby jestem bezdomna, to zapraszam na priv.

   Instagram.com
(Instagram.com)
d48vzjq

Podziel się opinią

Share
d48vzjq
d48vzjq