Trwa ładowanie...
dkger6n

Agnieszka Kaczorowska zagra w serialu „Świat według Kiepskich”? Udostępniła intrygujące zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska po powrocie do "Tańca z gwiazdami" zachwyca formą. W ostatnim odcinku programu wraz z partnerem Michałem Malinowskim otrzymali wysokie noty od jurorów oraz zachwycili widzów walcem wiedeńskim w wyjątkowej choreografii stylizowanej na bijący rekordy popularności serial "Gra o Tron". Tymczasem na Instagramie gwiazdy pojawiło się intrygujące zdjęcie, które sugeruje jej udział w kolejnym, dość zaskakującym projekcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska zagra w serialu „Świat według Kiepskich”? Udostępniła intrygujące zdjęcie
(Materiały prasowe)
dkger6n

Czyżby Agnieszka miała wkrótce dołączyć do obsady kultowego polskiego sitcomu "Świat według Kiepskich"? Jak się okazało, Kaczorowska odwiedziła plan serialu podczas pobytu we Wrocławiu, kiedy to przyjechała na kilka dni do swojego tanecznego partnera. Jako że Malinowski miał wówczas zdjęcia do serialu "Pierwsza Miłość", w którym zadebiutował niedawno w roli Pawła, taneczna para postanowiła wykorzystać każdą wolną chwilę, by nie przerywać treningów.

- Przyjechałam do Michała do Wrocławia, gdzie ma zdjęcia do serialu "Pierwsza miłość", abyśmy nie tracili żadnego dnia treningu. Trenowaliśmy pomiędzy scenografią Pierwszej a Kiepskimi, więc nie sposób było nie zwiedzić planu Świata Według Kiepskich i nie zasiąść na kultowych fotelach – wyjaśniła Agnieszka.

Tajemnica została zatem rozwiązana. Ambitnej parze życzymy samych sukcesów w programie i trzymamy kciuki za kolejny występ!

dkger6n

Podziel się opinią

Share
dkger6n
dkger6n