Trwa ładowanie...

Agnieszka Kaczorowska: "Ten romans również potrwa bardzo krótko"

Share
d3teys5

Przez ostatnie dwa lata Sylwestrowa Moc Przebojów odbywała się w Gdyni. W tym roku jednak koncert odbędzie się w Katowicach i będzie stanowił kulminacyjną część odchodów 15-lecia miasta. Za organizację, oprócz telewizji Polsat, odpowiedzialne będą władze Katowic. Na terenie przed słynnym Spodkiem stanie gigantyczna multimedialna scena, na której wystąpią takie gwiazdy jak Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Wilki, Pectus, Urszula i Cleo. Podopieczna Donatana nie żałuje, że ostatnią noc w roku spędzi w pracy.

- Jestem tak uzależniona od sceny i od energii, którą mi dają fani, że wolę spędzić ostatni dzień roku na scenie. Oczywiście bez obrazy, mam wspaniałych znajomych, ale zapraszam moich znajomych pod scenę, żeby się ze mną bawili - mówi Cleo agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Wokalistka wystąpi tym razem bez Donatana. Twierdzi jednak, że będzie on - jako autor muzyki - obecny z nią na scenie duchem. Zapewnia też, że nie robi specjalnych przygotowań do sylwestrowej imprezy, głównie ze względu na brak wolnego czasu.

d3teys5

- Nie mam czasu nawet kreacji sobie wymyślić, cały czas jesteśmy w trasie koncertowej i cały czas power koncertowy jest we mnie. Przenoszę po prostu to na większą scenę - dodaje Cleo.

Na scenie o powierzchni 500 m kw. wystąpi także Stefano Terrazzino - i to w podwójnej roli: tancerza i wokalisty. Zaśpiewa kilka włoskich hitów w nowej aranżacji. Towarzyszyć mu będą muzycy z Sycylii, z którymi od kilku miesięcy współpracuje. Artysta zaprezentuje też kilka choreografii tanecznych. Twierdzi, że taniec to najlepszy sposób, by pokonać zimowy chłód.

- Od razu po sylwestrze jadę do jakiegoś ciepłego kraju, bo muszę nagromadzić witaminę D i słońce. W sylwestra, choć jest zimno, musisz stać na zewnątrz, cieszyć się i składać życzenia - mówi Stefano Terrazzino.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Taneczną partnerką Terrazzino w ostatnią noc w roku będzie Agnieszka Kaczorowska. Aktorka zastanawia się, czy informacje o jej występie z przystojnym Włochem przyćmią prasowe plotki o jej rzekomym romansie z Kamilem Kuroczko.

d3teys5

- Ten romans również potrwa bardzo krótko, ponieważ mam próby ze Stefano Terrazzino i pewnie to będzie kolejne, co mi przypiszą - twierdzi Agnieszka Kaczorowska.

Podczas sylwestrowej imprezy Polsatu gwiazda "Klanu" pojawi się na scenie nie tylko w roli tancerki. Będzie też jedną ze współprowadzących Sylwestrową Moc Przebojów. Aktorka twierdzi, że niezmiernie cieszy ją możliwość zdobycia kolejnego cennego doświadczenia zawodowego.

- Będzie to ogromna adrenalina, bo to duże wyzwanie stanąć przed taką publicznością. Bardzo się jednak cieszę, że mam możliwość zbierać kolejne doświadczenia i współpracować z niesamowitymi ludźmi, bo to jest tak naprawdę coś, co nas uczy najbardziej - przyznaje Kaczorowska.

Gospodarzami Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015 będą Maciej Rock, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Agnieszka Popielewicz. Impreza rozpocznie się o godz. 20.00 i potrwa do ok. 1.30.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d3teys5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3teys5