Trwa ładowanie...

Agnieszka Kaczorowska o "Tańcu z gwiazdami": chcę wziąć udział jako tancerka, nie jako gwiazda

Share
Agnieszka Kaczorowska o "Tańcu z gwiazdami": chcę wziąć udział jako tancerka, nie jako gwiazda
Źródło: ONS.pl
d3sqyw6

Agnieszka Kaczorowska prowadzi rozmowy na temat swojego udziału w programie „Taniec z gwiazdami.” Aktorka znana z roli Bożenki w serialu „Klan” nie zamierza jednak startować jako ucząca się tańca gwiazda. Kaczorowska tańczy bowiem od dziecka i ma na koncie kilka dużych sukcesów w tej dziedzinie. Jest II wicemistrzynią Europy i Mistrzynią Świata w tańcach latynoamerykańskich.

– W programie miałabym wystąpić jako tancerka. Tańczę od szóstego roku życia i mam na swoim koncie wiele sukcesów sportowych. Tutaj nie wchodzi w ogóle w grę, żebym była gwiazdą, byłoby to kompletnie niesprawiedliwe, nie musiałabym się uczyć – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle aktorka Anna Kaczorowska.

Kaczorowska krytycznie wypowiada się o tancerzach partnerujących gwiazdom w dotychczasowych edycjach programu. Jej zdaniem nie są to tancerze z pierwszej ligi. Aktorka podkreśla też, że dla niej samej nie stanowią oni inspiracji tanecznej.

d3sqyw6

– Czasami pewne błędy tancerzy, które widzę, odwracają moją uwagę od gwiazd. To nie są dla mnie tancerze, od których brałabym coś i oglądała ich filmiki, żeby się z nich czegoś nauczyć, bo to nie jest aż taka półka – tłumaczy Kaczorowska.

Aktorka bardzo pochlebnie wyraża się natomiast o zasiadającym w jury programu Michale Malitowskim. Kaczorowska uważa go za autorytet taneczny na światową skalę. Jej zdaniem bardzo ważne jest to, że Malitowski jest czynnym tancerzem.

– Jestem bardzo szczęśliwa, że Michał Malitowski jest w jury, ponieważ to jest naprawdę autorytet taneczny. Znamy się prywatnie i bardzo liczę się z jego zdaniem. Jest to naprawdę najwyższa światowa półka, nie można wyżej – podkreśla aktorka.

Program „Taniec z gwiazdami” był emitowany na antenie TVN od 2005 do 2011 roku. Wzięły w im udział takie gwiazdy, jak Katarzyna Cichopek, Krzysztof Tyniec czy Kinga Rusin. W 2014 roku program wrócił na antenę telewizji. Emitowany był przez stację Polsat pod nazwą „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”.

d3sqyw6

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sqyw6
d3sqyw6