Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz

"Agent" - Katarzyna Figura wystąpi w drugiej edycji programu?

To byłby prawdziwy hit! Katarzyna Figura prawdopodobnie wystąpi w drugiej edycji programu "Agent". Nagrania nowej odsłony show mają ruszyć jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Jak na razie nie pojawiły się jeszcze oficjalne informacje o pełnej obsadzie show. Nie wiadomo także, kiedy drugi "Agent" pojawi się w ramówce stacji.

Share
"Agent" - Katarzyna Figura wystąpi w drugiej edycji programu?
Źródło: AKPA
d465fji

Katarzyna Figura w "Agencie"? Takie wiadomości podał informator serwisu pudelek.pl. Aktorka ma być jedną z głównych gwiazd, które wezmą udział w drugiej odsłonie show telewizji TVN. Kolejny sezon programu powstanie prawdopodobnie w Argentynie. Nagrania mają ruszyć jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Jak na razie ani stacja, ani sama Katarzyna Figura nie potwierdziły udziału w produkcji. Nie wiadomo także, kto jeszcze miałby wystąpić w programie oraz kiedy pojawi się on w ramówce.

Przypomnijmy, że "Agent" powrócił do ramówki TVN po czternastoletniej przerwie. W lutym tego roku stacja postanowiła reaktywować serię, zmieniając jednak jej początkowy format. Twórcy zaprosili tym razem do udziału polskich celebrytów. Pierwszą edycję nowej serii wygrał Antoni Królikowski. Agentem był natomiast Hubert Urbański. Według danych opublikowanych przez Nielsen Media Research, pierwszą edycję gwiazdorskiego "Agenta" śledziło średnio ponad 1,7 miliona osób.

Zobac także: Katarzyna Figura o dojrzałych aktorkach w polskich filmach

d465fji

Podziel się opinią

Share
d465fji
d465fji