Trwa ładowanie...
d49wjy7

"Agent" - Katarzyna Figura wystąpi w drugiej edycji programu?

To byłby prawdziwy hit! Katarzyna Figura prawdopodobnie wystąpi w drugiej edycji programu "Agent". Nagrania nowej odsłony show mają ruszyć jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Jak na razie nie pojawiły się jeszcze oficjalne informacje o pełnej obsadzie show. Nie wiadomo także, kiedy drugi "Agent" pojawi się w ramówce stacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Agent" - Katarzyna Figura wystąpi w drugiej edycji programu?
(AKPA)
d49wjy7

Katarzyna Figura w "Agencie"? Takie wiadomości podał informator serwisu pudelek.pl. Aktorka ma być jedną z głównych gwiazd, które wezmą udział w drugiej odsłonie show telewizji TVN. Kolejny sezon programu powstanie prawdopodobnie w Argentynie. Nagrania mają ruszyć jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Jak na razie ani stacja, ani sama Katarzyna Figura nie potwierdziły udziału w produkcji. Nie wiadomo także, kto jeszcze miałby wystąpić w programie oraz kiedy pojawi się on w ramówce.

Przypomnijmy, że "Agent" powrócił do ramówki TVN po czternastoletniej przerwie. W lutym tego roku stacja postanowiła reaktywować serię, zmieniając jednak jej początkowy format. Twórcy zaprosili tym razem do udziału polskich celebrytów. Pierwszą edycję nowej serii wygrał Antoni Królikowski. Agentem był natomiast Hubert Urbański. Według danych opublikowanych przez Nielsen Media Research, pierwszą edycję gwiazdorskiego "Agenta" śledziło średnio ponad 1,7 miliona osób.

Tutaj sprawdzisz aktualny program telewizyjny

d49wjy7

Zobac także: Katarzyna Figura o dojrzałych aktorkach w polskich filmach

d49wjy7

Podziel się opinią

Share
d49wjy7
d49wjy7