Trwa ładowanie...
28-11-2016 09:41

"Agent - Gwiazdy": Olga Frycz, Mateusz Maga i Joanna Jędrzejczyk uczestnikami show

Już ruszyły zdjęcia do nowej edycji programu "Agent - Gwiazdy", która odbędzie się w Argentynie. Lista uczestników jest ściśle tajna, jednak do prasy przedostały się informacje, kto pojawi się w drugim sezonie show stacji TVN.

"Agent - Gwiazdy": Olga Frycz, Mateusz Maga i Joanna Jędrzejczyk uczestnikami showŹródło: AKPA
d1m91ms
d1m91ms

Jeszcze jakiś czas temu mogliśmy być pewni jedynie co do tego, że w kolejnej edycji "Agenta" zobaczymy Kingę Rusin. Produkcja programu zleciła uczestnikom, aby polecieli do Argentyny różnymi samolotami, ponieważ chcą jak najdłużej utrzymać ich tożsamość w tajemnicy.

Pomimo dyskrecji i ostrożności, w prasie zaczęły pojawiać się informacje o bohaterach najnowszego sezonu. Niestety, w show nie zobaczymy Katarzyny Figury, która pomimo wysokiego honorarium nie zgodziła się udział w formacie. Potwierdziły się natomiast plotki o tym, że w drugim sezonie programu pojawi się Odeta Moro i Jarosława Krat.

Jak podaje magazyn "Flesz", znani są kolejni uczestnicy "Agenta". W show wezmą udział aktorka Olga Frycz, model Mateusz Maga, zawodniczka sportów walki Joanna Jędrzejczyk i dziennikarz Piotr Kędzierski. Trzeba przyznać, że jest to niespodziewane zestawienie.

d1m91ms

Największym zaskoczeniem wydaje się Olga Frycz, która do tej pory unikała programów rozrywkowych oraz Mateusz Maga z czwartej edycji "Top Model". Androgeniczny model-celebryta znany jest ze swojej kobiecej, przewrażliwionej natury i nieśmiałości, w "Agencie" będzie wystawiony na ekstremale próby. Jesteście ciekawi, jak poradzi sobie w programie?

Zobacz najnowszy program TV!

Olga Frycz AKPA
Olga Frycz Źródło: AKPA
Kajetan Góra i Mateusz Maga ONS.pl
Kajetan Góra i Mateusz Maga Źródło: ONS.pl
Joanna Jędrzejczyk Facebook.com
Joanna Jędrzejczyk Źródło: Facebook.com
AKPA
Źródło: AKPA

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Jabłczyńska o programie "Agent"

d1m91ms
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m91ms