"Agent": Znamy pierwszych uczestników nowej edycji show!

"Agent": Znamy pierwszych uczestników nowej edycji show!
Źródło zdjęć: © TVN/x-news

04.11.2016 10:55, aktual.: 04.11.2016 11:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już pod koniec listopada w Argentynie ruszają zdjęcia do najnowszej edycji "Agenta". Tak jak poprzednio uczestnikami będą gwiazdy rodzimego show-biznesu. Do tej pory nie ujawniono oficjalnej listy z ich nazwiskami, jednak udało nam się potwierdzić dwie osoby, które zgodziły się na udział w show. Kto to taki?

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o tym, iż jedną z uczestniczek będzie Katarzyna Figura, która miała zarobić w programie około 150 tysięcy złotych, bez względu na to, jak długo utrzyma się w show. Ostatnio okazało się jednak, że wycofała się z tego pomysłu, gdyż boi się zostawić swoje córki same w kraju.

- Chciała przeżyć przygodę życia. Jednak ponieważ wciąż nie dostała rozwodu, uznała, że nie może zostawić córek na kilka tygodni i jechać na koniec świata - powiedziała znajoma aktorki w rozmowie z "Faktem".

Jak udało się nam ustalić pewnymi uczestnikami najnowszej edycji "Agenta" są Odeta Moro i Jarosław Kret. Tym sposobem dwie gwiazdy telewizji, które jakiś czas temu zniknęły z anteny, powrócą w ciekawej odsłonie. Być może udział w programie otworzy im drzwi do rozwoju dalszej kariery zawodowej?

Obraz
© TVN/x-news
Obraz
© TVN/x-news
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także