Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
21-02-2017 11:45

"Agent - Gwiazdy 2" odcinek 2: Alan Andersz zawiąże sojusz. Zobacz zapowiedź

Druga edycja programu „Agent – Gwiazdy” rozpoczęła się na dobre. Uczestnicy już mają podejrzenia, kto może działać na szkodę grupy. W najbliższej odsłonie show zawiązany zostanie pierwszy sojusz. Alan Andersz prawdopodobnie zechce bliżej współpracować z Piotrem Kędzierskim. Oprócz tego w drugim odcinku „Agenta” zobaczymy kolejne zadania, jakie przygotowali dla śmiałków producenci. Uczestnicy będą musieli m.in. zdobyć budynek strzeżony przez uzbrojonych ochroniarzy.

Share
"Agent - Gwiazdy 2" odcinek 2: Alan Andersz zawiąże sojusz. Zobacz zapowiedźŹródło: Agencja TVN/x-news
d30j49h

Przypomnijmy, że „Agent – Gwiazdy 2” wystartował 14 lutego. Już w pierwszym odcinku widzowie pożegnali się z Michałem Będźmirowskim (Modny Tata). Bloger najgorzej poradził sobie podczas testu, w którym należy wskazać swojego kandydata na tytułowego agenta. Tym samym w grze pozostało jeszcze trzynastu uczestników. Jakie zadania czekają na nich w drugim odcinku programu?

„Agent – Gwiazdy 2” odcinek 2 – lista zadań

Uczestnicy „Agenta” zmierzą się z kolejnymi wyzwaniami na południu Argentyny. Podczas jednego z zadań gwiazdy podzielą się na dwie grupy. Pierwsza z nich będzie musiała w bardzo ostrożny sposób przeciągnąć niewielkich rozmiarów metalową obręcz po zbudowanej z rur konstrukcji. Co istotne, transportowany pierścień nie może dotknąć miedzianego montażu. W przeciwnym razie uruchomiony zostanie specjalny alarm zamontowany w kaskach uczestników z drugiej grupy. Ich zadaniem z kolei będzie zdobycie budynku strzeżonego przez uzbrojonych w karabiny do paintballa ochroniarzy.

Innym zadaniem, z jakim zmierzą się uczestnicy „Agenta”, będzie pojedynek z argentyńskimi pasterzami. Gwiazdy staną się celem dzielnych Gauchos, którzy spróbują złapać śmiałków na lasso.

d30j49h

Oprócz tego w drugim odcinku uczestnicy będą musieli zmierzyć się z… własnymi zapachami. Przygotowana przez producentów konkurencja polegać będzie na wąchaniu koszulek swoich współzawodników i odgadnięciu, do kogo należy dane ubranie.

„Agent – Gwiazdy 2” odcinek 2 – pierwszy sojusz

Z opublikowanego zwiastuna drugiego odcinka „Agenta” dowiadujemy się, że Alan Andersz zawiąże sojusz z Piotrem Kędzierskim. Nie wszystkim sytuacja ta przypadnie do gustu. Panowie będą czuć się doskonale w swoim towarzystwie. Pozwolą sobie m.in. na dowcip, którego ofiarą stanie się Mateusz Maga.

Alan Andersz wyrasta na najbardziej charyzmatyczną postać „Agenta”. Przypomnijmy, że przed tygodniem popadł on w konflikt z Tomaszem Niecikiem. Gwiazdor disco polo odegra znaczącą rolę również w najbliższym odcinku. To właśnie on zostanie wytypowany na zwiadowcę w budynku, w jakim grasować będą strażnicy. Niecikowi zadania nie ułatwi Andersz, który w tym samym czasie zmierzy się z zawieszoną na rurkach obręczą.

„Agent – Gwiazdy 2” odcinek 2 – kiedy emisja?

Drugi odcinek „Agenta” zostanie wyemitowany we wtorek 21 lutego o godzinie 21:30. Epizod będzie również dostępny na platformie player.pl. Powtórkę zaplanowano na sobotę 25 lutego o godzinie 13:50. Program pokaże telewizja TVN.

d30j49h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30j49h
d30j49h