Trwa ładowanie...

"Agent - Gwiazdy 2" odcinek 1: przed nami nowy sezon show. Co się wydarzy? Kto występuje? Kiedy emisja?

"Agent Gwiazdy 2" to jedna z głównych pozycji wiosennej ramówki TVN. Przygodowe show z udziałem polskich celebrytów ma oferować widzom jeszcze więcej emocji oraz dobrej zabawy. Tym razem śmiałkowie wyruszą do słonecznej Argentyny. Wszystko po to, by powalczyć o główną nagrodę programu oraz odnaleźć tytułowego agenta. Czego możemy spodziewać się po pierwszym odcinku? Kto wystąpi w najnowszej odsłonie show?

Share
"Agent - Gwiazdy 2" odcinek 1: przed nami nowy sezon show. Co się wydarzy? Kto występuje? Kiedy emisja?
Źródło: Agencja TVN/x-news
d4gpmx8

"Agent" to polski program typu reality-show oparty na belgijskim formacie "De Mol". Program zadebiutował na antenie TVN 2000 roku. W grze udział brało jedenastu uczestników, którzy mierzyli się z szeregiem różnych zadań. Za ich wykonanie cała grupa śmiałków otrzymywała pieniądze. Wśród graczy była jednak osoba, której celem było przeszkadzanie w realizacji określonych celów. Tym kimś był oczywiście tytułowy agent. Nikt (poza samym zainteresowanym) nie wiedział, komu producenci przyznali tę rolę. Uczestnicy po każdych dwóch dniach zmagań siadali do rozwiązania specjalnych testów, na podstawie których mieli wskazać domniemanego agenta. Osoba, która popełniła najwięcej błędów, odpadała z show.

Pierwsze trzy edycje "Agenta" wyemitowano w latach 2000-2002. W roku 2016 TVN reaktywował serię, jednak tym razem do zabawy zaproszono celebrytów. Pierwszego "Agenta - Gwiazdy" wygrał Antoni Królikowski, z kolei przeszkadzającym okazał się Hubert Urbański. Co czeka na widzów tym razem?

d4gpmx8

"Agent - Gwiazdy 2" - kto bierze udział?

W drugiej odsłonie gwiazdorskiego "Agenta" udział bierze czternaście osób. Wśród zaproszonych celebrytów znaleźli się Olga Frycz, Jarosław Kret, Alan Andersz, Mateusz Maga, Joanna Jędrzejczyk, Piotr Kędzierski, Odeta Moro, Agnieszka Rylik, Tomasz Niecik, Edyta Zając-Rzeźniczak, Michał Będźmirowski, Daria Ładocha, Marek Włodarczyk oraz Julita "Jula" Fabiszewska.

"Agent - Gwiazdy 2" - szczegóły programu

Uczestnicy nowego "Agenta" będą walczyć o główną nagrodę w słonecznej Argentynie. Zdjęcia do programu powstawały pod koniec 2016 roku. W roli prowadzącej ponownie zobaczymy Kingę Rusin. Śmiałkowie będą musieli zmierzyć się z zadaniami wymagającymi zarówno siły fizycznej, jak i zdolności analitycznych oraz umiejętności logicznego myślenia.

"Agent - Gwiazdy 2" odcinek 1 - co się wydarzy?

Emocji nie zabraknie już w pierwszym odcinku programu. Jedną z konkurencji przygotowaną dla uczestników, będzie prowadzenie samochodu z zasłoniętymi oczami! Osoby siedzące za kółkiem pokierują pojazdami tylko na podstawie wskazówek wypowiadanych przez towarzyszących im pilotów. Wiemy, że Marek Włodarczyk współpracować będzie z Agnieszką Rylik.

Oprócz tego, śmiałkowie w parach wyruszą na wyczerpującą przejażdżkę rowerową po trasie ulokowanej na wysokości 4000 m n.p.m. Morderczy kolarski wyścig da się szczególnie we znaki Oldze Frycz, która nie będzie mogła liczyć na pomoc współpracującego z nią Jarosława Kreta. Fani programu już spekulują, czy być może to właśnie nie on jest tytułowym agentem.

d4gpmx8

"Agent - Gwiazdy 2" odcinek 1 - kiedy emisja?

Pierwszy odcinek nowego "Agenta" zostanie wyemitowany 14 lutego o godzinie 21:30 na antenie TVN. Kolejne epizody pojawią wyemitowane zostaną wtorki o tej samej porze.

TVN/x-news
Źródło: TVN/x-news

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d4gpmx8

Podziel się opinią

Share
d4gpmx8
d4gpmx8