Trwa ładowanie...
Anna Trojanowska
22-02-2017 00:12

"Agent-Gwiazdy 2": Agnieszka Rylik oddała jokera Edycie Zając i... odpadła

Po pierwszym odcinku program mocno wyhamował. Producentom zabrakło pomysłów?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Agent-Gwiazdy 2": Agnieszka Rylik oddała jokera Edycie Zając i... odpadłaŹródło: Materiały prasowe TVN
d4dy6he

Po obejrzeniu drugiego odcinka "Agenta" trudno oprzeć się wrażeniu, że producenci chyba lekko pogubili się w wizji tego, jak ten program powinien wyglądać. Widzom zaserwowano dynamicznie zmontowaną historię o wykonaniu dwóch średnio trudnych zadań, okraszoną niekończącymi się dywagacjami o "byciu czujnym", "obserwowaniu" i "zbieraniu informacji", z których w końcu i tak nic nie wynikło. Niestety, jak na razie wiele wskazuje na to, że nie udało się nakręcić odpowiedniej ilości dobrego materiału, który dawałby większą dozę rozrywki, a mniej nerwowej szarpaniny.

A potencjał przecież jest. Tomasz Niecik nadal wzbudza emocje, jednak znacznie mniejsze niż to, z czym zostawiono nas po pierwszym odcinku. Konflikt z Alanem Anderszem gwałtownie wyhamował i ograniczył się do głupkowatych dowcipów w hotelu.

- Po jednej nocy spędzonej z Tomkiem to wiem, że nie chcę z nim spędzę z nim żadnej kolejnej - mówił Andersz.
- Mam taki specyficzny humor i mogę być czasem męczący. Nie do końca go kumam, jestem prostym człowiekiem z Podlasia. Może chciał więcej informacji uzyskać? - zastanawiał się Niecikowski.

d4dy6he

Mateusz Maga wyrasta z kolei na maskotkę tej edycji, będąc niepozornym, słodkim i nieporadnym. Trudno wyobrazić sobie, że to jedynie strategia, a model-celebryta jest w rzeczywistości agentem. Chyba raczej nie podołałby takiemu wyzwaniu. Wolał robić sobie selfie z lamą...

Podobnie jest zresztą z Niecikiem, ale to nieco bardziej skomplikowana sytuacja - z jednej strony wydaje się, że jest zbyt prostolinijny, żeby móc wykonać zadania powierzone agentowi i, co ważniejsze, nie zdradzić się z nimi w drugim zdaniu (a mówi przecież dużo, bardzo dużo i często mało składnie). Z drugiej zaś strony właśnie dlatego to on mógłby być agentem, bo nikt nie spodziewa się po nim, że temu podoła.

Ciekawym momentem drugiego odcinka była bez wątpienia konkurencja z paintballem, jednak chyba nie do końca wyjaśnione zostało, o co niej chodzi i dlaczego pomyłka (?) Niecikowskiego zaważyła na jego niepowodzeniu. Okazało się bowiem, że muzyk disco polo... zapomniał, że wykonał zadanie w całości. Zrobił to specjalnie?

d4dy6he

- Nie wiem, ile w Argentynie jest za morderstwo, czy dożywocie, czy 25 lat, ale ostatkiem sił powstrzymałem się od furii - mówił poirytowany Piotr Kędzierski.

Swoim urokiem popisał się też Maga: "Bałem się strzału. Ale nie dlatego, że zaboli, tylko żeby się kombinezon nie pobrudził". Okazało się też, że uczestników bardziej interesowały dżokery, nie zaś zwycięstwo w zadaniu i zarobienie pieniędzy dla grupy.

Agnieszka Rylik, która w tajemnicy przed innymi przy zadaniu z paintballem zdobyła jokera, podarowała go Edycie Zając-Rzeźniczak, która "bardzo się bała". Niestety, to właśnie bokserka najgorzej napisała test na znajomość agenta i musiała się pożegnać z programem. Gdyby zachowała jokera dla siebie, nadal byłaby w grze.

Zobacz także: Niecik i Moro pokłócili się w "Agencie". "Odeta ma kwadratowy tyłek. Jest babochłopem!"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4dy6he
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dy6he