Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odlicza ostatnie dni do porodu. "Czekamy na Ciebie"

Agata po raz pierwszy zostanie mamą
Agata po raz pierwszy zostanie mamą
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

16.06.2023 07:57, aktual.: 16.06.2023 08:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Stankowska opublikowała zdjęcia z pięknej sesji zwanej "brzuszkową". Na fotografiach widać, że poród wydarzy się już lada dzień!

Agata Ząbczyk-Stankowska to chyba jedna z najbardziej nieszczęśliwych panien młodych w historii programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Gdy w trzecim sezonie show stanęła w dniu ślubu przed Maciejem, na jej twarzy próżno było szukać cienia uśmiechu. To nie zmieniło się przez najbliższe tygodnie - do rozwodu po prostu musiało dojść. Nawet sam telewizyjny pan młody wyznał otwarcie, że "bardziej zżył się z ekipą telewizyjną niż z małżonką".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Cztery lata temu opisała to doświadczenie jako swoją życiową porażkę. Nie zraziła się jednak i wciąż miała otwarte serce. Niedługo po tym spotkała Mariusza, w którym się zakochała. Dziś już są po ślubie i czekają na narodziny pierwszego dziecka.

Wiadomo, że zostaną rodzicami dziewczynki. Agata chętnie dzieli się zdjęciami pokoiku czy wyprawki dla córeczki, którą oboje z mężem nazywają Kruszynką. Widać też, że lubi piękne sesje zdjęciowe. Efektem kolejnej właśnie podzieliła się na Instagramie.

"Termin zbliża się wielkimi krokami, więc wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Jestem ogromnie szczęśliwa, że udało nam się stworzyć kącik dla Naszej Córeczki. Zostawiliśmy jeszcze miejsce na kilka drobnych detali, które pojawią się jak już Malutka będzie z nami. Wyprawka w pełni skompletowana i czeka na naszą Kruszynkę" - napisała przyszła mama.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (50)
Zobacz także