Agata Młynarska pokazała stare zdjęcie ze studia. Podsumowuje to, jak kiedyś wyglądała

Agata Młynarska wspomina, jak się kiedyś pracowała
Agata Młynarska wspomina, jak się kiedyś pracowała
Źródło zdjęć: © AKPA

03.11.2022 12:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziennikarka pokazała swoje stare zdjęcia. Wspomina, że praca w telewizji wówczas wyglądała zupełnie inaczej. "Teraz, gdy patrzę na siebie 'z tamtych lat', uśmiecham się do tej prymuski, która wreszcie wyluzowała" - napisała Agata Młynarska.

Agata Młynarska to ikona polskiej telewizji. Zanim jednak zaczęła karierę dziennikarską, w 1978 r. jeszcze jako nastolatka wystąpiła w serialu "Rodzina Leśniewskich", a pod koniec lat 80. pracowała jako modelka. W 1990 r. rozpoczęła wieloletnią współpracę z Telewizją Polską. Później można było ją zobaczyć też w Polsacie i TVN Style. Na swoim profilu na Instagramie Agata Młynarska postanowiła powspominać stare dzieje w mediach, publikując jednocześnie zdjęcia z przeszłości.

"Kiedy patrzę na swoje dawne zdjęcia z pracy, widzę dziewczynę, która bardzo stara się być Ok. Zaakceptowana, lubiana, profesjonalna. Nie za wiele wówczas w naszej pracy miałyśmy możliwości stylizacyjnych, fryzjerskich, makijażowych. W większości były to ciuchy prywatne, kombinowane na ostatnią chwilę. Nikt aż tak nie myślał o trendach i byciu fashion. Było, co było" - napisała dziennikarka.

Gwiazda przyznała też, że obecnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. "Ostatnie lata przyniosły wybuch możliwości. Wygląd stał się ważniejszy od wszystkiego, także od profesjonalizmu" - stwierdziła.

Na koniec dziennikarka przyznała, że od czasów swojego telewizyjnego debitu ona sama również bardzo się zmieniła, a swoją metamorfozę ocenia pozytywne. "Teraz, gdy patrzę na siebie 'z tamtych lat', uśmiecham się do tej prymuski, która wreszcie wyluzowała…" - podsumowała Agata Młynarska.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także