RozrywkaAdam Zdrójkowski zdementował plotki. Podejdzie do matury w tym roku

Adam Zdrójkowski zdementował plotki. Podejdzie do matury w tym roku

Adam Zdrójkowski zdementował plotki. Podejdzie do matury w tym roku
Źródło zdjęć: © East News
Urszula Korąkiewicz

20.04.2019 14:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeden z tygodników ogłosił, że Adam Zdrójkowski ma zamiar zdawać maturę za rok. Informacja, którą podjęły także kolejne media, okazała się plotką.

Adam Zdrójkowski jest jedną z najbardziej zapracowanych młodzieżowych gwiazd. W ostatnim czasie jego grafik jest wyjątkowo napięty, nie tylko w związku z pracą na planie „rodzinki.pl”. Świetnie radzi sobie w programie „Dance, dance, dance”, w którym wraz z Wiktorią Gąsiewską dotarł do finału i ma spore szanse na zwycięstwo.

W związku z tym w mediach pojawiły się plotki, że nauka zeszła na nieco dalszy plan i zdecydował się przesunąć podejście do egazaminu.– Syn będzie zdawał maturę za rok – cytował mamę młodego aktora tygodnik „Świat i Ludzie”. Informacja, choć pozornie wiarygodna, okazała się plotką.

Zdrójkowski zdementował doniesienia w rozmowie z serwisem plejada.pl. - To jest jakaś bzdura. Na pewno nie moja mama to powiedziała. Nie przekładam sobie matury. Nie planowałem nie zdawać matury – powiedział.

Zaznaczył, że owszem, od dwóch tygodni nie chodzi do szkoły, ale z tego samego powodu, co wielu innych uczniów – strajku nauczycieli. Do egzaminu ma zamiar podejść zgodnie z planem w maju.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także