WP

Adam Zdrójkowski zdementował plotki. Podejdzie do matury w tym roku

Jeden z tygodników ogłosił, że Adam Zdrójkowski ma zamiar zdawać maturę za rok. Informacja, którą podjęły także kolejne media, okazała się plotką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Zdrójkowski odniósł się do plotek o jego planach
Adam Zdrójkowski odniósł się do plotek o jego planach (East News)
WP

Adam Zdrójkowski jest jedną z najbardziej zapracowanych młodzieżowych gwiazd. W ostatnim czasie jego grafik jest wyjątkowo napięty, nie tylko w związku z pracą na planie „rodzinki.pl”. Świetnie radzi sobie w programie „Dance, dance, dance”, w którym wraz z Wiktorią Gąsiewską dotarł do finału i ma spore szanse na zwycięstwo.

W związku z tym w mediach pojawiły się plotki, że nauka zeszła na nieco dalszy plan i zdecydował się przesunąć podejście do egazaminu.– Syn będzie zdawał maturę za rok – cytował mamę młodego aktora tygodnik „Świat i Ludzie”. Informacja, choć pozornie wiarygodna, okazała się plotką.

Zdrójkowski zdementował doniesienia w rozmowie z serwisem plejada.pl. - To jest jakaś bzdura. Na pewno nie moja mama to powiedziała. Nie przekładam sobie matury. Nie planowałem nie zdawać matury – powiedział.

WP

Zobacz także: Adam Zdrójkowski nie ma dobrych wiadomości dla Wiktorii Gąsiewskiej. Na jakiś czas się rozstaną

Zaznaczył, że owszem, od dwóch tygodni nie chodzi do szkoły, ale z tego samego powodu, co wielu innych uczniów – strajku nauczycieli. Do egzaminu ma zamiar podejść zgodnie z planem w maju.

Zobacz też: Najsmaczniejsza impreza w polskim show biznesie

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP