Trwa ładowanie...

Adam Zdrójkowski podejdzie do matury za rok. Powód jest prosty

Adam Zdrójkowski nie może narzekać na nudę. Jego kariera rozwija się prężnie, ale natłok obowiązków sprawia, że plany związane z maturą odwlekają się w czasie.

Adam Zdrójkowski podejdzie do matury za rok. Powód jest prostyŹródło: ONS.pl, fot: Przemysław Błaszczyk
d2u9s8d
d2u9s8d

Adam Zdrójkowski jest jedną z najbardziej zapracowanych w ostatnim czasie młodzieżowych gwiazd. Razem ze swoją dziewczyną, Wiktorią Gąsiewską, tworzą duet, który zdobywa sympatię widzów. Co za tym idzie, producenci telewizyjni angażują ich do kolejnych projektów, jak choćby taneczne show "Dance, Dance, Dance".

Para nie tylko ze sobą pracuje, ale snuje plany na przyszłość. A te, jak się okazuje, będą musiały poczekać. Jak przypomina tygodnik "Świat i ludzie", Wiktoria, rok starsza od swojego chłopaka, podobno zapowiedziała na swojej studniówce, że chce iść na studia teatralne razem ze swoim chłopakiem. W związku z tym postanowiła, że poczeka rok ze składaniem dokumentów, aż ten zda maturę.

Zobacz też: Najsmaczniejsza impreza w polskim show biznesie

Jak się okazuje, najprawdopodobniej będzie musiała poczekać jeszcze rok. Zdrójkowski, który niebawem kończy 19 lat, powinien pisać w tym roku maturę. Podejście do egzaminu odwleka się jednak w czasie.

d2u9s8d

- Syn będzie zdawał maturę za rok - powiedziała tygodnikowi mama serialowego Kuby, Edyta Zdrójkowska.

Powód jest prosty. Obecnie natłok zajęć związanych z pracą w telewizji sprawia, że tymczasowo cierpią na tym obowiązki szkolne. Praca na planie "rodzinki.pl" i intensywne treningi do kolejnych odcinków "Dance, Dance, Dance" sprawiają, że na naukę pozostaje niewiele czasu. Przypomnijmy, że razem z Wiktorią dotarł do finału i ma szansę na zwycięstwo.

Zdrójkowski, jak wyjawiły tygodnikowi "Świat i Ludzie" osoby z produkcji show, jest zdolny i ambitny. Nic dziwnego więc, że woli zadbać o oceny i mieć więcej czasu na przygotowania do egzaminu. Na szczęście może liczyć na wsparcie bliskich, a także Wiktorii, która mobilizuje go do nauki. Z takim wsparciem z pewnością zda egzaminy śpiewająco!

d2u9s8d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u9s8d